Офіційна версія: Миколаїв мав прийняти зі Львова свою півтораденну норму сміття

За словами мера, весь обсяг ТПВ зі Львова, що планує прийняти Миколаївський полігон, становить півтораденну норму сміття, що вивозиться з самого Миколаєва
Depo.Миколаїв
13 вересня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
Офіційна версія: Миколаїв мав прийняти зі Львова свою півтораденну норму сміття
Офіційна версія: Миколаїв мав прийняти зі Львова свою півтораденну норму сміття

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич нарешті повідомив скільки львівського сміття мали вивантажити на міському сміттєзвалищі. За словами мера, весь обсяг ТПВ зі Львова, що планує прийняти Миколаївський полігон, становить півтораденну норму сміття, що вивозиться з самого Миколаєва, повідомляє Depo.Миколаїв.

Олександр Сєнкевич розповів, що 10 вересня до нього звернулися представники Львівської міської ради з проханням протягом вересня приймати по 4 машини ТПВ зі Львова в зв'язку тим, що на сьогодні у Львові йде процес відведення землі, облаштування нового полігону для сміття. Міський голова разом з керівником комунального підприємства "Миколаївкомунтранс" обговорив деталі: скільки сміття везтимуть, в які терміни. Було прийнято рішення, що такий обсяг сміття місто може прийняти спокійно. Адже весь обсяг, який повинен бути доставлений на Миколаївський полігон, становить півтораденну норму вивозу сміття безпосередньо з міста Миколаєва. За рік з Миколаєва на полігон ТПВ вивозиться близько 900 тисяч куб. метрів сміття.

Було укладено офіційний договір між КП "Миколаївкомунтранс" і представниками Львова, згідно з яким наш полігон повинен приймати сміття зі Львова до 30 вересня. В середньому повинно було прибути близько 4 тисяч куб. метрів ТПВ. За укладеним договором ТПВ зі Львова приймається на нашому полігоні за найвищим комерційним тарифом: "Популістські заяви деяких політичних діячів перетворили цю ситуацію на фарс, - констатував мер. - Сьогодні не тільки в Миколаєві, а й в країні стало брендом політичне ханжество. Ми заявляємо, що Україна - єдина, неподільна країна, лунають гучні гасла "всі за одного". Але коли в одному з регіонів країни виникає екологічна катастрофа, всі відмовляються від допомоги. Хочу нагадати жителям міста, що саме на львівському підприємстві утилізуються використані токсичні батарейки, які збирають в Миколаєві".

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв