Голова Миколаївської облради заявила, що на неї тиснуть нардепи

Вікторія Москаленко готова піти у вдставку, але після обрання свого заступника
Depo.Миколаїв
27 вересня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua
Голова Миколаївської облради заявила, що на неї тиснуть нардепи
Голова Миколаївської облради заявила, що на неї тиснуть нардепи

Голова Миколаївської облради заявила, що готова піти з посади. Проте додає, що на неї та депутатський корпус тиснуть народні депутати, зокрема Андрій Вадатурський та Давид Макар'ян. Таку завяву вона зробила під час засідання сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

Після перерви депутати декілька разів намагалися перереєструватися. Електронна система тричі показувала то 28, то 30, то 32 зареєстрованих, тобто сесія у будь-якому разі неповноважна ухвалювати рішення.

Голова облради заявила, що скандал навколо питання щодо бізнес-інкубатора був штучно спровокованим, і вона в цьому не винна. Разом з тим, за словами Москаленко, нардепи Вадатурський та Макар'ян тиснуть на неї і просять про відставку, роблять про це заяви у ЗМІ та у "Фейсбуці". Голова облради заявляє, що оцінку її діям мають дати воборці, а не нардепи, які не мають права тиснути на депутатський корпус.

Москаленко також висловила готовність піти з посади, але коли оберуть її заступника, щоб не зупинити роботу області, адже голови ОДА також немає. Вона пропонує головам фракцій висунути свої кандидатури. В той же час Москаленко зазначає, що не бачить підтримки депутатського корпусу та поради, як його консолідувати.

"Ті обіцянки, що звучали на попередній сесії, що в середу буде губернатор, на жаль, інформація не підтверджена. Ми сьогодні не готові приймати губернатора, тому я пропоную до цього питання повернутися на наступній сесії", - сказала Москаленко.

Нагадаємо, що після скандалу з АТОшниками, який ледь не закінчився бійкою, "опоблоківець" Вадим Олабін запропонував висловити недовіру голові Миколаївської обларади Вікторії Москаленко. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв