ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До влади Миколаєва через автовокзал-невидимку звернулася вже і патрульна поліція

Одним з варіантів вбачається розірвання договору аренди із перевізником, що облаштував незаконний автовокзал
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
До влади Миколаєва через автовокзал-невидимку звернулася вже і патрульна поліція
До влади Миколаєва через автовокзал-невидимку звернулася вже і патрульна поліція

Після рейдів громадських активістів на незаконний автовокзал на Чигрина, що відправляє маршрутки на Одесу прямо із зупинки міського транспорту, міська влада поки особливо не відреагувала. Правоохоронці ж розворушилися. Патрульні поліцейські протягом рейдів з активістами склали декілька постанов. Тепер відповідні запити для усунення порушень направили до міськвиконкому. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі патрульної поліції.

Зазначимо, що через маршрутки, які відправляються до Одеси, Коблево та інших напрямків, міські рейси вимушені висаджувати людей посеред дороги. "Управління патрульної поліції в м. Миколаєві, як і більшість представників громадськості, занепокоєне дотриманням вимог законодавства та забезпечення безпеки дорожнього руху на зупинці громадського транспорту (міський маршрут № 12) по вул. Чигрина перед пр. Жовтневим, з якої організовано платформу автостанції "Південна" та регулярно здійснюється відправлення міжміських та міжобласних автобусів "Миколаїв - Одеса", "Миколаїв - Коблево" та ін", - йдеться у повідомленні патрульних.

У той же час поліція не може вирішити питання законності автовокзалу, оскільки це не входить до її повноважень: це юрисдикція Укртрансбезпеки. Патрульні направили запити до міськвиконкому, щоб усунути порушення: "Рішення цієї проблемної ситуації не в останню чергу залежить від міськвиконкому, до якого Управлінням патрульної поліції підготовлено ряд інформацій та запитів щодо усунення порушень правил, норм та стандартів в облаштуванні зупинки".

Разом з тим, правоохоронці вбачають варіант для вирішення проблеми: "УПП в місті Миколаєві вбачає одним із можливих дієвих рішень даної проблеми – розірвання договору оренди землі під зупиночним навісом між Миколаївською міською радою та приватним підприємством – перевізником", - зазначає патрульна поліція.

Нагадаємо, що активістам після рейдів на автовокзал почали погрожувати "інквізіцією". Віце-мер з питань транспорту зазначив, що депутати міськради мають право відмовити підприємцю у продовженні строку оренди на навіс на зупиночному комплексі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв