ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві заступник мера висміяв депутатів, які дали дозвіл на функціонування автовокзалу-невидики

Юрій Степанець не знає, як депутати уклали договір оренди на "обслуговування навісу"
Depo.Миколаїв
11 лютого 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві заступник мера висміяв депутатів, які дали дозвіл на функціонування автовокзалу-невидики
У Миколаєві заступник мера висміяв депутатів, які дали дозвіл на функціонування автовокзалу-невидики

Заступник мера Миколаєва Юрій Степанець розповів, що ліквідувати автовокзал-невидимку по вулиці Чигрина під силу лише "Укртрансбезпеці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Заступник міського голови зазначив, що депутати міськради мають право лише відмовити ПП "Пік" в продовжені орендного договору, проте вони не мають контролюючих функцій.

Наразі міська влада на автовокзалі встановила знак "громадська зупинка" та порадила активістам, котрі борються з незаконною діяльністю підприємства, винести питання на розгляд профільної постійної депутатської комісії.

"Все, що від міської влади залежало, ми зробили. Ми поставили там знак "громадська зупинка". На громадській зупинці ближче 30 метрів не має права зупинятися ніякий транспорт. Друге, ми запропонували громадськості, якщо вони вважають, що депутати незаконно передали землю для обслуговування навісу, таке було формулювання договору оренди для приватного підприємства "ПіК", звертатися до депутатської земельної комісії", - розповів Степанець.

Також заступник мера додав, що у ПП "Пік" є відведена територія, яка обладнана навісами та слугує як автостанція, однак власник все одно порушує законодавство та використовує громадську зупинку в своїх цілях. Крім того він підкреслив, що у Миколаєві немає безкорисливих орендарів, які беруть зупиночний навіс просто для його обслуговування.

"Саме призначення дуже смішне, я не знаю, як можна було укладати такий договір оренди, як депутат проголосували за таке. Що значить обслуговування навісу? У нас немає на сьогодні альтруїстів, які беруть зупинний комплекс під обслуговування і будуть його утримувати, підмітати та своєчасно вивозити сміття. У нас всі беруть комплекс з якоюсь вигодою для себе. Беремо зупинний комплекс і будуємо там кіоск і в результаті там починається торгівельна діяльність", - додав заступник Сєнкевича.

Раніше ми вже повідомляли, що миколаївському активісту, який проводив перевірку на автовокзалі-невидимці, погрожують "інквізицією".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв