ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві на зупинці громадського транспорту працює неіснуючий автовокзал

За десять років роботи перевізник нагрів майже 80 млн грн
Depo.Миколаїв
30 січня 2016 09:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві на зупинці громадського транспорту працює неіснуючий автовокзал
У Миколаєві на зупинці громадського транспорту працює неіснуючий автовокзал

У Миколаєві громадськість викрила незаконний автовокзал, що поселився на зупинці громадського транспорту, про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомляє голова Центру антикорупційних розслідувань Денис Барашковський, передає Depo.Миколаїв.

Вже майже 10 років перевізник фірми ПІК орендує зупинку та здійснює міжобласні перевезення:

"Незаконний автовокзал на  вул.Чигрина (зуп. Автовокзал) - вокзал-невидимка. Ви його бачите? А його ж немає. Немає офіційно. А на нема й суду нема. У день 12 маршруток "Миколаїв-Одеса" від'їжджають від міської зупинки на Чигрина. Візьмемо відправку одного автобуса на годину. Відправка маршрутів йде з 7 ранку до 19.00, по заповнюваності. Графіків ніяких немає". 

Незаконний бізнес приносить чималий прибуток - майже 8 млн грн. 

"Давайте порахуємо оборот цього незаконного "вокзалу": 100 грн. (вартість квитка) * 18 (місць) = 1800 грн (беремо спринтер, хоча є й великі автобуси). 12 рейсів * 1800 грн = 21 600 грн (загальний оборот на день). 21600 грн* 30 днів = 648 000 грн (загальний оборот в місяць). 648000 грн * місяців 12 = 7776000 грн (оборот на рік). 7776000 грн * 10 років = 77760000 грн. (10 років - саме стільки існує цей незаконний пункт відправки)", - додає Денис Барашковський. 

Жодних податків горе-бізнесмен не сплачує, тому, на думку волонтера,  грошей на мовчання деяких чиновників йому вистачає. Незаконний автовокзал створює загрозу життю та здоров'ю пасажирів громадського транспорту. 

"Крім того, що цей незаконний автовокзал існує на міській зупинці, заважаючи маршрутним таксі міської мережі вивантажити пасажирів в кишені, через що пасажирів висаджують по ходу руху машин на першій і на другій смузі. Як пасажири дійдуть до тротуару їх не хвилює.  Так ще вони і податки не платять, їх же не існує.
Всі посміхаються, хтось радить не лізти. Там "великі люди" зацікавлені, кажуть", - додає Денис Барашковський.

Незважаючи на перестороги, активісти обіцяють змусити маршрутні таксі міста вивантажувати пасажирів там, де належить та очистити зупинку від незаконного бізнесу. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв