ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для багатостраждальної миколаївської філармонії знайшли "притулок"

Артистам обіцяють умови для репетицій і облаштування зали концертів
Depo.Миколаїв
18 березня 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
Для багатостраждальної миколаївської філармонії знайшли "притулок"
Для багатостраждальної миколаївської філармонії знайшли "притулок"

Обласна філармонія тимчасово буде розміщена у Будинку культури і науки Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури на договірних умовах. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївскьої ОДА.

Заступник голови ОДА Оксана Янішевська нагадує скандал довкола розміщення філармонії у російському театрі, художнім керівником якого є депутат облради від Опоблоку Микола Кравченко: "Ще півроку тому у нас була можливість трохи потіснити "русский мир" і розмістити частину колективів для проведення репетицій в російському драматичному театрі. Давши можливість спокійно тренуватися та виступати, ми б займалися реалізацією нових проектів – таких як реконструкцією ДОФу, наприклад", - прокоментувала Оксана Янішевська.

Зазначається, що у Будинку культури є всі умови як для проведення репетицій, і в подальшому буде облаштована зала для організації концертів. Меріков у Фейсбуці також додав, що для розміщення колективу розглянули десятки комерційних та комунальних зал.

Нагадаємо, що під час сесії облради голова ОДА Вадим Меріков заявив, що варіантами тимчасового розміщення філармонії є російський театр та Обласний палац культури. Крім того, для переселення філармонії мер разом із Меріковим розглядали Будинок офіцерів флоту. Але виявилося, що на нього також претендують військові, які хочуть повернути його у власність Міноборони.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв