ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївську філармонію знову можуть тимчасово переселити до російського театру

Ще одним варіантом для розміщення артистів є Обласний палац культури
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 18:54
ФОТО: depo.ua
Миколаївську філармонію знову можуть тимчасово переселити до російського театру
Миколаївську філармонію знову можуть тимчасово переселити до російського театру

Миколаївська філармонія вже багато років фактично не має свого приміщення, адже будівля колишнього гуртожитку, що їм виділили, є аварійною. Артисти вимушені постійно шукати місце для виступів. Про нове приміщення говорять депутати декількох скликань, але з мертвої точки питання так і не зрушило. В черговий раз про переселення філармонії говорили під час сесії облради сьогодні, 11 березня, передає Depo.Миколаїв.

Андрій Кротов з Опоблоку звернувся до голови ОДА, щоб артистів філармонії переселили, адже дах у їхній будівлі загрожує впасти в будь-який момент. Вадим Меріков нагадав, що це питання не одного дня і навіть не 2015 року, адже Кротов депутат облради і минулого скликання.

За словами голови ОДА, є декілька варіантів тимчасового переселення артистів. Зокрема Обласний палац культури після ремонту. Також ще раз можуть провести переговори з художнім керівником російського театру, депутатом облради від Опоблоку Миколою Кравченком, щоб колективу філармонії також надали приміщення. Зазначимо, що минулого разу переселення до російського театру обернулося скандалом.

Меріков також дав зрозуміти, що цього року питання філармонії також не вирішиться: "В плані фінансової можливості можна буде розглядати в 2017 році. У 16 році всі кошти, які є в обласному бюджеті, державного фонду розвитку, вони розписані і прийняті. Тому ми будемо працювати разом і визначатися, як і що".

Нагадаємо, що одним з варіантів переселення філармонії мер разом із головою ОДА розглядали Будинок офіцерів флоту. Але виявилося, що на нього також претендують військові, які хочуть повернути його у власність Міноборони.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв