Адвокат миколаївського "Аладдіна" заявив про фальсифікацію обвинувального акту

Адвокат Гребенюк заявив, що обвинувальний акт проти колишнього віце-губернатора було сфальсифіковано та підготовлено з порушеннями
Depo.Миколаїв
2 вересня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua
Адвокат миколаївського "Аладдіна" заявив про фальсифікацію обвинувального акту
Адвокат миколаївського "Аладдіна" заявив про фальсифікацію обвинувального акту

Сьогодны, 2 вересня, у Миколаєві відбувається чергове засідання суду по справі "золотого" заступника Миколаївської ОДА Миколи Романчука, повідомляє Depo.Миколаїв.

Скандального Героя України вдома у якого знайшли тунелі з сейфами, де зберігались фашиські хрести, захищають одразу п'ять адвокатів. Але за три судові засідання вони так і не змогли зібратися у повному складі. Захисники навіть намагались перенести засідання через відсутність колег, але суд не задовольнив їх клопотання. 

Сьогодні захист Романчука представляють адвокати Гребенюк, Маркін та Кірина. Станом на 10:00 вони разом з підозрюваним вже очікують початку судового засідання.

Адвокат миколаївського "Аладдіна" заявив про фальсифікацію обвинувального акту - фото 1

10:11 В судовій залі з'явилися прокурор та слідчий по справі. 

Адвокат миколаївського "Аладдіна" заявив про фальсифікацію обвинувального акту - фото 2

10:23 Судове засідання в черговий раз розпочалось з затримкою в 20 хвилин. 

Адвокат миколаївського "Аладдіна" заявив про фальсифікацію обвинувального акту - фото 3

В ході судового засідання підозрюваний в хабарництві Романчук та його захисники заявили, що не протестуватимуть проти розгляду справи у з'язку з відсутністю двох адвокатів. В той же час адвокат Гребенюк заявив, що обвинувальний акт проти колишнього віце-губернатора було сфальсифіковано та підготовлено з порушеннями. 

10:37 У відповідь на це звингувачення прокурор по справі вирішив зачитати резюмуючу частину обвинувального акту, але адвокати заявили про необхідність ознайомлення з усім текстом. Прокурор Верцимага зачитує акт.

Зазначимо, що відповідно до обвинувального акту, Романчук прописаний у чотирикімнатній квартирі в Києві. Дане житло колись було відомчим та належало заводу "Океан", яким керував Романчук.

Прокурор відмітив, що посада, яку займав на момент затримання підсудний, дозволяла йому "віддати" кар'єр за розробку якого і було отримано хабар. На думку слідства Романчук розділив вигоду з цієї оборутки з радником голови Миколаївської облради Геннадієм Левченко, який втік. 

Повну хроніку судових засідань над колишнім заступником ОДА Миколаївщини читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини (ХРОНІКА)

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв