"Миколаївоблтеплоенерго" просить в облради безоплатно чотири мільйони

Підприємство пожалілося, що не може виплатити зарплатню в неопалювальний період
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
"Миколаївоблтеплоенерго" просить в облради безоплатно чотири мільйони
"Миколаївоблтеплоенерго" просить в облради безоплатно чотири мільйони

На сесії Миколаївської облради тепловики звернулися до депутатів щодо боргів по зарплатні. Місячний фонд складає чотири мільйони гривень. "Миколаївоблтеплоенерго" скаржиться, що отримує прибуток лише в опалювальний сезон, тому не може самостійно існувати. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Від імені підприємства звернулася керівник обласної профспілки працівників ЖКГ Світлана Начінова. За її словами в опалювальний сезон на підприємстві працює 1100 осіб, а в міжсезоння трохи більше 700 працівників. При цьому "Миколаївоблтеплоенерго" є майже банкуртом: 

"У підприємства важке фінансове становище, вони практично банкрути, але найстрашніше, що у них є заборгованість по зарплатні. Це лише вершина айсберга, бо населення платить за послугу підприємству тільки в опалювальний період, тобто кошти у підприємства на зарплату з'являться тільки в листопаді, коли почнеться сезон", - сказала Начінова.

Підприємство не виплатило в повному обсязі зарплатню своїм співробітникам ще за квітень, а за травень і зовсім не починало. Начінова також додала, що тепловики не можуть чекати до листопада, коли люди почнуть платити, оскільки під загрозою опиниться опалювальний сезон. 

За її словами, місячний фонд зарплатні становить чотири мільйони гривень, тому Начінова сподівається, що депутати виділять підприємству безоплатну фінансову допомогу. Крім того, керівник профспілки попросила депутатів розглянути питання про виділення коштів на реконструкцію та ремонт "Миколаївтеплоенерго".

Нагадаємо, що у Миколаєві виник скандал через заборону "підкручувати" тепло за допомогою лічильників. Як виявилося, для цього городянам потрібно заплатити ще близько 50 тисяч гривень. Самі ж тепловики заявили, що встановлення лічильників заганяє їх в збитки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв