Миколаївоблтеплоенерго поставило під загрозу опалювальний сезон

На підприємстві накопичилися борги та немає резерву паливно-мастильних матеріалів
Depo.Миколаїв
31 травня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Миколаївоблтеплоенерго поставило під загрозу опалювальний сезон
Миколаївоблтеплоенерго поставило під загрозу опалювальний сезон

Існує загроза якісній підготовці до опалювального сезону з боку ОКП "Миколаївоблтеплоенерго". Про це говорили сьогодні, 30 травня, на апаратній нараді в мерії, повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначають, що підприємство не розрахувалося із боргами: "ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" має заборгованість по зарплаті, не має ні паливно-мастильних матеріалів, завалює підготовку до опалювального сезону. Є побоювання і щодо інвестпрограм", - сказав заступник міського голови Валентин Гайдаржи.

Наразі кілька комунальних підприємств мають заборгованість перед ОКП "Миколаївоблтеплоенерго". Так, КП "Гуртожиток" і ЖКП "Південь" заборгували 350 тис. грн - за опалення, 830 тис. грн. повинно МКП "Миколаївводоканал"» - за перекачку води.

Як розповів Валентин Гайдаржи, "Миколаївводоканал" в міру можливості свої борги буде погашати, а ось фінансувати капремонти міських мереж, які знаходяться в оренді, хоч і за одну гривню, місто не може на підставі договору, підписаного між управлінням з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради та ОКП.

Нагадаємо, що у Миколаєві виник скандал через заборону "підкричувати" тепло за допомогою лічильників. Як виявилося, для цього городянам потрібно заплатити ще близько 50 тисяч гривень. Самі ж тепловики заявили, що встановлення лічильників заганяє їх в збитки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв