Миколаївський перевізник підозрює, що його автобуси підпалили конкуренти з "автококзалу-невидимки"

За словами охоронця, йому приставили зброю до голови та закидали автобуси "коктейлями Молотова"

Підприємство-первізник "Авто-експрес", чих автобуси згоріли вночі, запідозрило підпал, який організували конкуренти. Про це написала у "Фесбуці" Наталія Алексєєва, повідомдляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, що вночі на стоянці на вул. Будівельників згоріли шість автобусів та ще один постраждав. За словами охоронця, до голови йому приставили пістолет і сказали лежати. Для підпалу використовували "коктейлі Молотова" та близько 20 літрів горючих сумішей. 

"Це наочний приклад того, якими методами миколаївські перевізники-монополісти розбираються з конкурентами, які зайшли на їхню територію та надали області свій транспорт за нормальними цінами", - пише Алексєєва.

Автобуси ТОВ "Авто-експрес" відправлялися з Миколаївського міжнародного автовокзалу у напрямку "Миколавї - Одеса". У підпалі підозрюють конкурентів, зокерма підприємства екс-депуатата міськради Валерія Буркуна та Юрія Кучукова: "Маршрутки ("Оріон-авто" - ред.) відправляються з незаконного автовокзалу "Південний" або, як його ще називають в Миколаєві, "автовокзал-клон", "автовокзал-невидимка". Вартість квитка до Одеси в касі автовокзалу на автобус підприємства "Авто-експрес" становила 60 грн, на відміну від маршруток, які незаконно прилаштувалися біля Міжнародного автовокзалу, на зупинці міського транспорту. Вартість поїздки на такий маршрутці, з водіями закликальниками, без квитка і страховки - 100 грн", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що активісти неодноразово зверталися до влади з приводу незаконного "автовозкалу-невидимки". Патрульна поліція також робила звернення до міськради з приводу цього питання, але автовокзал і наразі працює. Зокрема через нього міські маршрутки висаджують людей посеред дороги.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев