Миколаївський перевізник підозрює, що його автобуси підпалили конкуренти

За словами охоронця, йому приставили зброю до голови та закидали автобуси "коктейлями Молотова"
Миколаївський перевізник підозрює, що його автобуси підпалили конкуренти
Миколаївський перевізник підозрює, що його автобуси підпалили конкуренти

Підприємство-первізник "Авто-експрес", чиї автобуси згоріли вночі, запідозрило підпал, який організували конкуренти. Про це написала у "Фесбуці" Наталія Алексєєва, повідомдляє Depo.Миколаїв.

Нагадаємо, що вночі на стоянці на вул. Будівельників згоріли шість автобусів та ще один постраждав. За словами охоронця, до голови йому приставили пістолет і сказали лежати. Для підпалу використовували "коктейлі Молотова" та близько 20 літрів горючих сумішей. 

"Це наочний приклад того, якими методами миколаївські перевізники-монополісти розбираються з конкурентами, які зайшли на їхню територію та надали області свій транспорт за нормальними цінами", - пише Алексєєва.

Автобуси ТОВ "Авто-експрес" відправлялися з Миколаївського міжнародного автовокзалу у напрямку "Миколавї - Одеса". У підпалі підозрюють конкурентів, зокрема підприємства екс-депуатата міськради Валерія Буркуна та Юрія Кучукова: "Маршрутки ("Оріон-авто" - ред.) відправляються з незаконного автовокзалу "Південний" або, як його ще називають в Миколаєві, "автовокзал-клон", "автовокзал-невидимка". Вартість квитка до Одеси в касі автовокзалу на автобус підприємства "Авто-експрес" становила 60 грн, на відміну від маршруток, які незаконно прилаштувалися біля Міжнародного автовокзалу, на зупинці міського транспорту. Вартість поїздки на такий маршрутці, з водіями закликальниками, без квитка і страховки - 100 грн", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, що активісти неодноразово зверталися до влади з приводу незаконного "автовозкалу-невидимки". Патрульна поліція також робила звернення до міськради з приводу цього питання, але автовокзал і наразі працює. Зокрема через нього міські маршрутки висаджують людей посеред дороги.

Поліція розпочала справу "Умисне знищення або пошкодження майна".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв