Арабські інвестори зібралися в аеропорт "Миколаїв": в ОДА спростували інформацію про перемовини

Про нових потенційних інвесторів декілька місяців тому писав екс-перший заступник голови Миколаївської ОДА, який раніше лобіював турецьку компанію

По Міжнародному аеропорту "Миколаїв" знов розгорілися пристрасті. Нібито компанія з Об'єднаних Арабських Еміратів зацікавилася інвестиціями та планує зустрічі з представниками облдержадміністрації. Проте в самій ОДА цю інформацію не підтвердили. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Через "другі руки" компанія "SKY ONE FZE" - Jaideep Mirchandani поширила інформацію про свій приїзд. Нібито працівники аеропорту бояться, що інвесторів знов відфутболять та запрошують ЗМІ, а пермовини проводитимуться з "керівництвом обласної адміністрації міста", як зазначається у прес-релізі. Де саме чекають на журналістів, залишилося загадкою.

Проте у Миколаївській ОДА спростували інформацію про перемовини з ними. У прес-службі ОДА повідомили, що ніяких зустрічей з приводу аерпорту вони не проводитимуть. Всі питання порадили переправляти до облради.

Зауважимо, що у вересні нинішній відправлений у відставку перший заступник голови облради Михайло Соколов заговорив про інвесторів з ОАЕ.

Нагадаємо, що у квітні голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко та її перший заступник Михайло Соколов заявили, що аеропортом "Миколаїв" зацікавилися турецькі інвестори - компанія RAV 3. 

Турецькі інвестори, яких лобіював Соколов, зникли з поля зору. І вже в червні голова Миколаївької ОДА Вадим Меріков заговорив про передачу аеропорту військовим. Соколов же запевняв, що спілкувався з Міноборони щодо неможливості передачі летовища. На цьому він проколовся: в Міноборони спростували заяви "батьківщинівця".

У Миколаївській ОДА нещодавно заявили, що "лише ясновидиця може сказати", якою буде доля аеропорту "Миколаїв".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев