ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївським аеропортом зацікавилися турецькі інвестори

Відома компанія RAV 3 підписала з обласною радою меморандум про співпрацю
Depo.Миколаїв
8 квітня 2016 11:05
ФОТО: depo.ua
Миколаївським аеропортом зацікавилися турецькі інвестори
Миколаївським аеропортом зацікавилися турецькі інвестори

Вчора, 7 квітня, Миколаївська обласна рада підписала меморандум, а саме протокол про наміри з приводу інвестування в Міжнародний аеропорт "Миколаїв". Ним зацікавилася турецька компанія RAV 3. Про це розповіла голова облради Вікторія Москаленко в коментарях журналістам, передає Depo.Миколаїв.

Голова ОДА Вадим Меріков зазначив, що крім турецьких партнерів, миколаївським аеропортом зацікавилися ще декілька компаній, які також готові підписати меморандум з обласною владою. Обиратимуть кращого серед інвесторів.

Вікторія Москаленко додала, що меморандум - це протокол про наміри, і він не означає, ситуація одразу кардинально зміниться. Протягом двох місяців мають відпрацювати та проаналізувати нинішній стан аеропорту. Після цього напрацювати бізнес-план. Якщо він передбачатиме розвиток миколаївського аеропорту, в подальшому будуть розширяті співпрацю. Питання вирішуватимуть на сесії облдради. 

Слід зазначити, що з аеропортом склался неоднозначна ситуація. Ще у минулому році облрада передала майновий комплекс аеропорту у власність Миколаєва. Цей майновий комплекс взяли на баланс міста, потім створили комунальне підприємство міськради "Аеропорт Миколаїв". 

Тим не менш питанням аеропорту почала знову опікатися обласна рада вже нового скликання. Також ми повідомляли, що Одеса і Херсон лобіюють закриття аеропорту "Миколаїв".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв