Лише ясновидиця може сказати: Питання аеропорту "Миколаїв" знов "зависло"

Депутати хочуть викликати "на килим" колишнього першого заступника голови облради Соколова, який лобіював інвесторів
Depo.Миколаїв
27 жовтня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua
Лише ясновидиця може сказати: Питання аеропорту "Миколаїв" знов "зависло"
Лише ясновидиця може сказати: Питання аеропорту "Миколаїв" знов "зависло"

Пристрасті навколо Міжнародного аеропорту "Миколаїв" не втихають. В черговий раз питання, яке його очікує майбутнє, підняли на засіданні президії облради сьогодні, 27 жовтня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат облради від "Нашої держави" Тетяна Демченко поцікавилася у начальника управління з питань майна, комунальної власності області департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОДА Ольги Відіної, що буде з аеропортом. Нагадав про себе скандальний депутат від БПП Федір Барна, який був одним з учасників перемовин з іноземними інвесторами щодо аерпорту.

Барна почав критикувати "батьківщинівця" Михайла Соколова, якого нещодавно зняли з посади першого заступника голови облради. Депутат нагадав, що Соколов обіцяв знайти інвестора: "Він обіцяв, що ми полетимо у вересні", - сказав Барна.

Депутат запропонував запросити Соколова, щоб запитати, що він зробив. Демченко не втихала і вимагала відповіді щодо долі аерпорту. Заступник голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь лаконічно відповів: "На це питання може відповісти лише ясновидиця". За його словами, без інвестора у аеропорту немає майбутнього. Потрібно піднімати всю документацію та з'ясувати, як летовище почало занепадати. Бонь також додав, що процес занепаду розпочався за часів Тетяни Демченко, коли вона очолювала Миколаївську облраду.

Варто додати, що Ольга Відіна також одразу не змогла пригадати хто є директором аеропорту. Все ж таки вона згадала, що очільник там у статусі виконуючого обов'язки - Андрій Семенов. 

Нагадаємо, що у квітні голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко та її перший заступник Михайло Соколов заявили, що аеропортом "Миколаїв" зацікавилися турецькі інвестори - компанія RAV 3. У травні в облраді додали, що для розвитку летовища потрібно 160 млн грн.

Турецькі інвестори, яких лобіював Соколов, зникли з поля зору. І вже в червні голова Миколаївької ОДА Вадим Меріков заговорив про передачу аеропорту військовим. Соколов же запевняв, що спілкувався з Міноборони щодо неможливості передачі летовища. На цьому він проколовся: в Міноборони спростували заяви "батьківщинівця".

У серпні Москаленко та Соколов згадали, що навесні створювали робочу групу щодо аеропорту: вони марили про 500 млн пасажирів на рік.

У вересні знов заговорили про інвесторів: вже не турецьких, а з ОАЕ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв