Збірна з фехтування на чолі з Харлан взяла "срібло" у Ріо

Українські спортсменки програли збірній Росії
Depo.Миколаїв
14 серпня 2016 10:22
ФОТО: depo.ua
Збірна з фехтування на чолі з Харлан взяла "срібло" у Ріо
Збірна з фехтування на чолі з Харлан взяла "срібло" у Ріо

Збірна України з фехтування на шаблях, яку очолює миколаївська спортсменка Ольга Харлан, здобула срібні медалі на Олімпіаді в Ріо. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Збірна у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Олени Вороніної зійшлася у поєдинках з росіянками. Наша команда після запеклих боїв поступилася з рахунком 30:45.

Дівчата поділилися першими емоціями з прес-службою НОК України: "Головне у фінальному матчі було налаштуватися на першу зустріч, не думати про те, які це важливі змагання, а просто фехтувати, показувати результат. Це було найскладніше. Головне, що у нас є медаль. Головне - ми команда, ми дуже старалися. Допускали чимало помилок і не все сьогодні зробили, що планували, але дуже хотіли!", - розповідають спортсменки.

Вони зазначають, що кожна зустріч давалася непросто: "Кожна зустріч була складною і давалася важко. Ми не думали про те, з ким далі будемо фехтувати. З кореянками наполегливо боролися, з італійками - вони наші давні завзяті суперниці. Ми часто у них виграємо, але кожен раз витрачаємо дуже багато нервів. Кожна з нас на Іграх намагалася показати все, що вміє", - прокоментували дівчата.

Варто зазначити, що наші шаблістки принесли Україні четверту медаль, при цьому це друга нагорода з фехтування. Раніше Ольга Харлан завоювала "бронзу" в індивідуальних змаганнях.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв