Заводський брак або недбале ставлення з міною, - Семенченко про вибух на Ширлані

Результати розслідування по вибуху на Ширлані можуть бути відомі протягом тижня
Depo.Миколаїв
25 липня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua
Заводський брак або недбале ставлення з міною, - Семенченко про вибух на Ширлані
Заводський брак або недбале ставлення з міною, - Семенченко про вибух на Ширлані

Результати службового розслідування, проведеного за фактом вибуху на полігоні "Широкий Лан" у Миколаївській області, в результаті якого загинув один військовослужбовець і вісім отримали поранення, будуть відомі протягом тижня. Такий прогноз зробив народний депутат Семен Семенченко, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "112".

За його словами, причин вибуху можуть бути дві: необережне поводження з боєприпасами або заводський брак.

"Там можуть бути дві причини: або це заводський брак, або недбале ставлення з міною. Тобто, її привели в такий стан, що вона відразу стала на бойовий взвод і щось там зруйнувалося. Тобто, копали, впала і т. д... Та партія, до якої належить міна повинна бути досліджена, тому що потрібно зрозуміти, це проблема з боєприпасами або з необережним поводженням. Провести службове розслідування, встановити хто за це відповідає", - вважає Семенченко.

"Ми думаємо, що результати будуть відомі протягом тижня", - прогнозує депутат.

Нагадаємо, під час навчань на Широколанівському військовому полігоні в Миколаївській обл. загинув військовослужбовець, ще восьмеро отримали поранення. Повідомлялося, що під час стрільб розірвався 120-мм міномет.

Як повідомлялося, 18 липня в Україні стартували спільні з США навчання "Сі Бриз-2016".Зокрема навчання проводяться на території Одеської та Миколаївської областей, а також у північно-західній частині Чорного моря. Тема навчань - проведення багатонаціональної операції з безпеки в кризовому регіоні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв