ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заступника головного податківця Миколаївщини звинуватили у "кришуванні" контрабандистів

Податківці вважають, що Роман Підгородинський інформує контрабандистів про рейди та тисне на співробітників
Depo.Миколаїв
1 березня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua
Заступника головного податківця Миколаївщини звинуватили у "кришуванні" контрабандистів
Заступника головного податківця Миколаївщини звинуватили у "кришуванні" контрабандистів

У Миколаєві співробітники податкової поліції звинувачують в "кришуванні" незаконної діяльності підприємців першого заступника начальника ГУ ДФС Романа Підгородинського, а також заступника начальника - начальника оперативного управління ДПІ в Центральному районі міста Миколаєва Дмитра Сосиновича.

Про це йдеться в зверненні податківців до глави ДФС України Романа Насирова, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Крім голови ДФС, звернення про зловживання були направлені начальнику СБУ і прокурору Миколаївської області.

Заступника головного податківця Миколаївщини звинуватили у "кришуванні" контрабандистів - фото 1

Так, співробітники податкової поліції повідомляють, що Роман Підгородинський неодноразово отримував неправомірну вигоду за приховування фактів несплати податків та закриття відповідних кримінальних справ. Серед таких фірм податківці згадують ТОВ "Светар ТВ" і ТОВ "Слов'янин".

Заступника головного податківця Миколаївщини звинуватили у "кришуванні" контрабандистів - фото 2

Крім цього, в документі йдеться, що Підгородинський інформує недобросовісних підприємців, які торгують в Миколаєві цигарками та спиртом без акцизних марок, про майбутні перевірки, що не дає можливості затримати порушників "на гарячому".

Більш того, Роман Підгородинський тисне на співробітників, які не погоджуються виконувати його дії. Підгородинский змушує своїх підлеглих вносити до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань справи на підприємців, проти яких немає будь-яких фактів порушень, а також вимагає проводити незаконні обшуки.

Також, податківці зазначають факт "кришування" від перевірок ТОВ "Укрпромбуд", яке виконувало ремонтні роботи на суму близько 30 мільйонів гривень для "Одеської юридичної академії", де брат Романа Підгородинського Вадим займає керівну посаду і є депутатом Одеської міської ради.

Як відомо, Роман Підгородинський трохи більше року тому встиг короткий час попрацювати на посаді заступника начальника УСБУ в Миколаївській області, займаючись боротьбою з економічними злочинами. Пізніше його призначали на посаду першого заступника начальника ГУ ДФС в Миколаївській області і цей факт пов'язували з "просуванням Підгородинського впливовими людьми".

Відзначимо, що батько Романа Підгородинського Микола Підгородинський - колишній депутата Миколаївської обласної ради, обраний від "Партії регіонів", в 2006 році був у Соціалістичній партії України і очолював Веселинівську районну організацію цієї партії. Єдиректором ДП "Радгосп "Виноградна долина", розміщеного в селі Варюшине Веселинівського району Миколаївської області, звідки родом вся сім'я Підгородинського.

Варто відзначити, що за словами ряду депутатів Миколаївської обласної ради, сім'я Підгородинського (зокрема, Микола Підгородинський) має у власності санаторні установи в окупованому Росією Криму, що, як стверджують його колеги, відобразилося на його позиціїпід час голосування з питання визнання Росії агресором.

Крім цього, брат Романа Підгородинського Вадим є депутатом Одеської міської ради від тієї ж "Партії регіонів" і директором інституту прокуратури та слідства Одеської юридичної академії скандально відомого "регіонала" Сергія Ківалова. Разом з тим у брата нового заступника начальника миколаївського СБУ є бізнес - він є засновником ПП "Вадим-2003", що займається будівництвом і ремонтом суден. Також разом з якимсь Олексієм Бахчіванжі він володіє ТОВ "Талант", що займається нафтовидобувною промисловістю.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв