Я дуже проста людина, але у мене є характер, - новий голова Миколаївської ОДА

Олексій Савченко заявив, що готовий співпрацювати з усіма депутатами та фракціями для поповнення бюджету
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 19:52
ФОТО: depo.ua
Я дуже проста людина, але у мене є характер, - новий голова Миколаївської ОДА
Я дуже проста людина, але у мене є характер, - новий голова Миколаївської ОДА

Після трьох місяців без очільника області сьогодні, 6 жовтня, заступник голови Адміністрації президента представив нового голову Миколаївської ОДА Олексія Савченко. Віталій Ковальчук заявив, що від нього очікують конкретних результатів, а не ініціювання процесів, повідомляє Depo.Миколаїв.

В свою чергу, новопризначений губернатор зазначив, що готовий співпрацювати з усіма депутатами та фракціями для поповнення бюджету: "Я буду співпрацювати з усіма депутатами, з народними депутатами, з усіма фракціями без виключення, для підвищення поповнення бюджету і для стабільності в регіоні. Хочу зазначити, що всі без винятку силові підрозділи встають на захист інтересів суспільства і на захист інтересів бізнесу. Сьогодні в рамках децентралізації ми маємо більше коштів, які у нас залишаються. Тому потрібно бізнесу дякувати і, перш за все, підтримувати його. Хочу зазначити, що питань дуже багато, так як зараз в держадміністрації (ОДА, - Ред.) немає заступників, і у нас немає часу. Нам потрібно працювати вже сьогодні".

Також Савченко заявив, що він проста людина, але в нього є характер: "Трохи про себе. Хочу сказати, що я дуже проста людина, але так як і всіх, у мене є характер, і так само як у всіх, мій характер особливий. Тому, я вважаю, що просто не буде. Ми будемо поважати один одного. І ще хочу відзначити, що громада Миколаївщині не раз доводила, що вона - нація. Тому, впевнений і вірю, що разом з вами, з громадою, з президентом, ми переможемо".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв