Ковальчук заявив, що від голови Миколаївської ОДА очікують конкретних результатів

Перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук прокоментував признаення Олексія Савенка
Ковальчук заявив, що від голови Миколаївської ОДА очікують конкретних результатів
Ковальчук заявив, що від голови Миколаївської ОДА очікують конкретних результатів

Сьогодні, 6 жовтня, перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук офіційно представив нового голову Миколаївської ОДА нардепа від БПП Олексія Савченко, повідомляє Depo.Миколаїв.

В ході представлення Ковальчук зазначив, що Савченко - перший голова ОДА, призначений за результатами конкурсу: "Олексій Юрійович отримав найкращий результатат на дуже серйозному іспиті. Я вам скажу відверто, що коли я знайомився з тим, яким чином треба складати тести і проводити співбесіди стало зрозуміло, що це дуже важко. Треба володіти дуже великим досвідом і знаннями".  

Тепер Олексій Савченко має довести свою ефективність конкретними справами: "Я розумію, не залежно від того яким чином відбувся конкурс, в нелегкій боротьбі Олексій Юрійович переміг, свою ефективність він доведе вже конкретними справами на Миколаївщині". 

На думку заступника голови Адміністрації президента, Миколавщина - одна з найпривабливіших областей в Україні: "Миколаївщна на сьогодні є однію з найбільш привабливих областей в Україні і за своїм аграрним потенціалом, і за своїм промисловим потенціалом. Зрозуміло, що в поєднанні одного такого потужного напрямку як аграрний сектор і промисловість, машинобудування, необхідно в цьому поєднанні забезпеити інтереси всіх громадян, які проживають на території області, а ці потреби дуже великі". 

Не забув Ковальук згадати і про завдання, які ставить президент перед урядом: "Зрозуміло, що президент ставить перед урядом завдання вийти з процесу екстремального виживання і прийти до процесу швидкого зростання економіки. Ми маємо певні хороші результати...". 

Безпосередньо від Савченко очікують конкретних результатів, а не ініціації процесів: "Зрозуміло, що області необхіден очільник, людина яка буде відповідально відносиметься до всіх до всіх тих проблем і процесів, які відбуваються на її території... Ми очікуємо від Олексія Юрійовича конкретних результатів. І результатів не з приводу того, що організовано якийсь процес, а результатів, що я досяг конкретного результату". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв