Ковальчук заявив, що від голови Миколаївської ОДА очікують конкретних результатів

Перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук прокоментував признаення Олексія Савенка
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 19:42
ФОТО: depo.ua
Ковальчук заявив, що від голови Миколаївської ОДА очікують конкретних результатів
Ковальчук заявив, що від голови Миколаївської ОДА очікують конкретних результатів

Сьогодні, 6 жовтня, перший заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук офіційно представив нового голову Миколаївської ОДА нардепа від БПП Олексія Савченко, повідомляє Depo.Миколаїв.

В ході представлення Ковальчук зазначив, що Савченко - перший голова ОДА, призначений за результатами конкурсу: "Олексій Юрійович отримав найкращий результатат на дуже серйозному іспиті. Я вам скажу відверто, що коли я знайомився з тим, яким чином треба складати тести і проводити співбесіди стало зрозуміло, що це дуже важко. Треба володіти дуже великим досвідом і знаннями".  

Тепер Олексій Савченко має довести свою ефективність конкретними справами: "Я розумію, не залежно від того яким чином відбувся конкурс, в нелегкій боротьбі Олексій Юрійович переміг, свою ефективність він доведе вже конкретними справами на Миколаївщині". 

На думку заступника голови Адміністрації президента, Миколавщина - одна з найпривабливіших областей в Україні: "Миколаївщна на сьогодні є однію з найбільш привабливих областей в Україні і за своїм аграрним потенціалом, і за своїм промисловим потенціалом. Зрозуміло, що в поєднанні одного такого потужного напрямку як аграрний сектор і промисловість, машинобудування, необхідно в цьому поєднанні забезпеити інтереси всіх громадян, які проживають на території області, а ці потреби дуже великі". 

Не забув Ковальук згадати і про завдання, які ставить президент перед урядом: "Зрозуміло, що президент ставить перед урядом завдання вийти з процесу екстремального виживання і прийти до процесу швидкого зростання економіки. Ми маємо певні хороші результати...". 

Безпосередньо від Савченко очікують конкретних результатів, а не ініціації процесів: "Зрозуміло, що області необхіден очільник, людина яка буде відповідально відносиметься до всіх до всіх тих проблем і процесів, які відбуваються на її території... Ми очікуємо від Олексія Юрійовича конкретних результатів. І результатів не з приводу того, що організовано якийсь процес, а результатів, що я досяг конкретного результату". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв