Волонтер пропонує пілотний проект на Миколаївщині з вільного носіння зброї

За словами волонтера, якщо по всій країні побоюються запровадити проект, то можна спробувати в одній області
Depo.Миколаїв
1 вересня 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
Волонтер пропонує пілотний проект на Миколаївщині з вільного носіння зброї
Волонтер пропонує пілотний проект на Миколаївщині з вільного носіння зброї

Після всіх резонансних події на Миколаївщині волонтер Давід Арахамія пропонує запустити в області проект вільного носіння зброї. Про це він написав у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Арахамія нагадує, що Кабмні забався направляти на Миколаївщину спеціальну групу, нібито в області кримінал та політику надто "зрослися". Натомість волонтер після всіх резонасних подій в області іншу пропозицію:

"Пропоную запустити в Миколаївській області пілотний проект з вільного володіння і носіння короткоствольної вогнепальної зброї. Тут мене поправляють, що умовно вільному природно, із застосуванням всіх регуляторних норм і здорового глузду, а також зі зміною всіх необхідних законів про самооборону, це необхідно як обов'язкова підготовка перед", - пише Арахамія.

Він додає, що на питанні вільного володіння зброєю вже багато років спекулють різні політичні сили. При цьому одні лякають вибухом злочинності, хоч розуміють, що у злочинців і так є нелегальна зброя. Інші апелюють статистикою сусідніх країн як Молдова. "Навіть петиція на сайті президента досягла піку в рекордні терміни. Раз вже на всю країну страшно і не зрозуміло, давайте на одній області випробуємо. Дивишся, миколаївська прописка стане цінним активом, інвестиції підуть", - пише волонтер.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв