Міністр розповів, що блокує нормальне проведення ремонту доріг на Миколаївщині

Розблоковувати ремонт доріг в області зібралася коміся Кабміну, ГПУ та МВС
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 14:08
ФОТО: depo.ua
Міністр розповів, що блокує нормальне проведення ремонту доріг на Миколаївщині
Міністр розповів, що блокує нормальне проведення ремонту доріг на Миколаївщині

Кабмін планує створити спеціальну урядову групу, до якої можуть долучитися МВС і ГПУ для розблокування будівництва доріг на Миколаївщині. Про це сказав на засіданні уряду Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на УНН.

"Якщо потрібно, давайте зробимо спеціальну групу. Відправимо її від уряду. Я думаю, що МВС з задоволенням візьме в цьому участь. Звернемся з проханням до Генерального прокурора України і наведемо там лад з цим питанням. Криміналітет має знаходитися у в'язницях, щоб мене всі дуже чітко почули у цьому питанні", - наголосив прем'єр-міністр.

Міністр інфраструктури розповів, що на Миколаївщині є критичною ситуація стосовно доріг. "Я був двічі в цій області, ми виїжджали спільно з Укравтодором. Там відбулося якесь дивне зрощення політикуму з криміналітетом, який фактично блокує нормальне проведення ремонту доріг", - сказав він.

Міністр також додав, що до кінця року все ж таки автодорога Н-11 "Дніпро - Миколаїв" буде зроблена. "Але держава має чітко показати, що вона господар в країні. Тобто, ці речі неприпустимі, коли впливають на керівника Укравтодору з погрозами, на міністра, на виконавчу владу", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Омелян заявив, що на Миколаївщині зашкалює "концентрація покидьків", які сидять на бюджетних потоках, зокрема в сфері доріг.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв