У Миколаєві зашкалює концентрація покидьків на бюджетних потоках, - Омелян

Володимир Омелян заявив, що йому довелось домовлятись з кримінальними авторитетами, щоб ті не блокували роботи на трасі "Дніпро - Миколаїв"
Depo.Миколаїв
31 серпня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві зашкалює концентрація покидьків на бюджетних потоках, - Омелян
У Миколаєві зашкалює концентрація покидьків на бюджетних потоках, - Омелян

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що не здивований бездіяльність миколаївських патрульних, що допустили дебош в центрі міста. Омелян зізнався, що для запуску ремонту траси "Дніпро -Миколаїв" йому довелось спілкуватися з низкою бандитів та кримінальніх авторитетів, про це він пише на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв.

Міністру довелось домовлятись з бандиатами, щоб ті не блокувати роботу: "Щойно повернувшись з роботи, переглянув відео з поліцейськими і покидьками в центрі Миколаєва. Відверто, не здивований, лишень обурений. За останній місяць присвятив запуску ремонту дороги "Миколаїв-Дніпро" купу часу. Заради перетворення "дороги смерті" в нормальну мені довелося спілкуватися з низкою бандитів, авторитетів (причому не нації), представників всіх естеблішментів, переконувати їх не блокувати роботу. Причому, з мого боку було щире і наївне бажання відремонтувати шлях, з їх - вкрасти і побільше". 

Омелян констрантує, що у Миколаєві концентрація покидькиів просто зашкалює: "Чомусь в цьому чудовому місті і області з прекрасними людьми концентрація покидьків на бюджетних потоках перевищує середнє по Україні. Мені, як міністру, хотілося би просто призначити здібних людей у кришталево чисту систему і з насолодою спостерігати, як все справно працює. Натомість, доводиться займатися чорт зна чим чорт зна з ким, аби просто збудувати дороги, привести світових інвесторів у морські порти, завести лоукости, не дати зупинитися Укрзалізниці, просто не давати красти".

У Миколаєві зашкалює концентрація покидьків на бюджетних потоках, - Омелян - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв