ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Начальника Миколаївської облполіції допитали по справі хабарниці-інваліда

Покази давав і його заступник Валерій Коба
Depo.Миколаїв
11 лютого 2016 13:36
ФОТО: depo.ua
Начальника Миколаївської облполіції допитали по справі хабарниці-інваліда
Начальника Миколаївської облполіції допитали по справі хабарниці-інваліда

По справі громадської активістки Маргарити Лук'янової, яка погоріла на хабарі за працевлаштування правоохоронців, допитали керівництво обласної поліції. Головний поліцейський області Віталій Гончаров, поки у статусі виконуючого обов'язки, давав покази як свідок. Про це сьогодні, 11 лютого, розповів процесуальний прокурор під час брифінгу, повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначимо, що прокуратура називає ім'я ще одного високопосадовця у поліції, якого також допитали по справі хабарниці: "Допитаний начальник головного управління поліції Миколаївської області  (Віталій Гончаров - ред.) і його заступник. Але свідчення не можуть розсекретити через таємницю слідства. Гончаров був допитаний у якості свідка. Заступник, на якого Лук'янова здійснила вплив. Це Коба Валерій Борисович", - повідомив процесуальний прокурор Артем Демида.

В цілому прокуратурі давали покази вже близько 20 осіб. У прокуратурі зазначають, що це не тільки співробітники головного управління поліції, а й МРЕВ (Міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний відділ ДАІ - ред.). Останні забезпечували хабарницю талонами на паливо. "Перш за все, з метою подальшого невчиннення Лук'яновою дій відповідно повноважень, які надаються їй, тому що вона є головою громадської організації", - додав прокурор.

За його словами, у діях правоохоронців можуть біти ознаки як адміністративних правопорушень з корупцією, так і кримінальних. 

Зазначимо, що ранше правоохронець заявив ЗМІ про зв'язок Маргарити Лук'янової із начальником обласної міліції Віталієм Гончаровим. Сам очільник вже перейменованої поліції назвав її талановитою шахрайкою.

Нагадаємо, що з Маргаритою Лук'яново не можуть проводити слідчі дії через її хворобу: вона з листопада лікується на стаціонарі та вже визнали інвалідом.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв