ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаївській поліції склали списки неугодних, які не пройдуть атестацію, - активіст

Начальник Центрального райвідділу поліції, який під час анексії Криму хотів перейти на сторону Росії, вирішив "розправитися" з підлеглими
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 13:38
ФОТО: depo.ua
У Миколаївській поліції склали списки неугодних, які не пройдуть атестацію, - активіст
У Миколаївській поліції склали списки неугодних, які не пройдуть атестацію, - активіст

У Миколаєві продовжується атестація працівників поліції. З перших же днів її проведення почалися скандали: виявилось, що копи не знають, хто очолює Нацполіцію, а в атестаційній комісії підозрюють, що їм "злили" відповіді на тести, повідомляє Depo.Миколаїв.

Миколаївський активіст Денис Жело заявив, що не чистий на руку начальник Центрального райвідділу поліції Сергій Дьяченко склав "чорні списки" правоохоронців, які не пройдуть атестацію, про це він написав на своїй сторіці у Фейсбуці. 

"Неслухняних" працівників мають "зарубати" свої члени в атестаційній комісії: "Сьогодні спілкувався з співробітниками Центрального відділу поліції, кажуть, що їх начальник Сергій Дьяченко лютую через те, що може не пройти атестацію. Розповіли, як він на нараді оголосив співробітникам райвідділу про те, що склав "чорні списки" всіх "неслухняних" і передав їх своїм людям в атестаційну комісію. Якщо співробітники надумають взболтнуть зайвого - їх "зарубають". При цьому додав, що, за допомогою СБУ прослуховує телефони багатьох з них". 

Працівники побоюються, що Дьяченко почне мстити тим, хто заговорить про його злочини: "За словами співробітників, Дьяченко почав об'їзд підконтрольних йому бізнесменів, для збору грошей, типу для того, щоб нормально пройти атестацію, і бажано не в Миколаєві". 

Правоохоронці заявили, що не хочуть працювати під керівництвом цього "виродка" та у компанії "подкотрольних йому" співробітників Центрального відділу поліції.

У Миколаївській поліції склали списки неугодних, які не пройдуть атестацію, - активіст - фото 1

Відмітимо, що до березня 2012 року підполковник Дьяченко очолював Миколаївський райвідділ міліції Миколаївської області. Він позбувся свого крісла після скандалу з арсеналом зброї, який знайшли в одній з кімнат райвідділу. За однією з версій, зброя використовувалась співробітниками міліції для "поліпшення статистики свідчень у кримінальних справах, пов'язаних з незаконним поводженням зі зброєю". Після цього Сергій Дяченко був відсторонений від своєї посади, а вже через кілька місяців призначений начальником міліції в кримському місті Саки.

До анексії Криму Дяченко встиг покерувати Феодосійським міським відділом міліції. В кінці березня минулого року, після того, як російські війська захопили Крим, Дьяченко хотів залишитися на своїй посаді і служити Росії, проте окупаційний уряд півострова, нібито, запропонував йому їхати в глуху провінцію, Калугу або Воронеж і тільки після цього він повернувся в Миколаївську область, де на початку цього року приступив до керівництва Центральним райвідділом міліції Миколаєва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв