ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині стартувала атестація співробітників поліції

Очолювати комісії будуть безпосередньо представники Міністерства внутрішніх справ
Depo.Миколаїв
22 лютого 2016 14:25
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині стартувала атестація співробітників поліції
На Миколаївщині стартувала атестація співробітників поліції

Сьогодні, 22 лютого співробітники Національної поліції почали проходити атестаційну тестування, яке має показати здатність поліцейських виконувати свої службові обов'язки. Сама атестація пройде в два етапи. Про це повідомив член атестаційної комісії, керівник громадської організації "Джерело" Павло Казар'ян, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

За словами Казар'яна, всі співробітники поліції зобов'язані пройти тестування, проведення якого почалося вже сьогодні. Другий етап атестації пройде у вигляді співбесіди і триватиме в Миколаївській області близько трьох тижнів. Він також зазначив, що всі начальники і заступник начальника управління поліції в обов'язковому порядку будуть проходити співбесіду. Коли будуть опубліковані остаточні результати атестації, поки невідомо.

"Ті співробітники, які знаходяться у відпустці, відрядженні або на лікарняному - вони в обов'язковому порядку, після того як повернуться, пройдуть це тестування.
Якщо хто-небудь з них повернеться вже після того, як закінчиться тестування в Миколаївській області, то їм доведеться їхати в те місто, де тестування на даний момент буде проходити. Комісія має право приймати рішення без присутності людини, якщо вона не прийшов на співбесіду", - додав Павло Казар'ян.

Також він запевнив, що тести, які були доступні в інтернеті заздалегідь, не відповідають тим тестам, які проходять співробітники поліції.

Всього в Миколаївській області створено 8 атестаційних комісій - 7 в районах області та одна Центральна комісія розташована в м.Миколаєві. Кількісний склад комісії - від 4-х до 6-ти осіб. Очолювати комісії будуть безпосередньо представники Міністерства внутрішніх справ, які приїдуть до Миколаєва в четвер.

"Комісія складається наполовину з громадських діячів, які подали заявки на участь, а також представників Національної поліції. Скарги (на склад комісії, - прим.ред.) Були і до сих пір приходять. Мене це дивує. Я вам скажу відверто, якби я не потрапив до комісії, я б особливо з приводу цього не турбувався. Так, були скарги. Деякі люди приходили, говорили, що "зрада", "корупція". Чесно сказати, я не думаю, що це так.
Саму громадську комісію відбирали не в Миколаєві і не в області, а в Києві", - повідомив Казар'ян.

Також Павло Казар'ян нагадав, що на сайті Головного управління поліції в Миколаївській області є електронна форма, через яку можна звернутися прямо до атестаційної комісії і написати з приводу будь-яких неправомірних діях співробітників поліції.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв