У Миколаєві засудили матроса, що втік з військової частини через сімейні обставини

Центральний суд Миколаєва засудив до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки матроса
Depo.Миколаїв
20 вересня 2016 14:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві засудили матроса, що втік з військової частини через сімейні обставини
У Миколаєві засудили матроса, що втік з військової частини через сімейні обставини

Центральний суд Миколаєва засудив до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки матроса на посаді механіка-водія зенітно-ракетного взводу роти вогневої підтримки батальону морської піхоти, повідомляє Depo.Миколаїв.

29 вересня 2015 року близько 20:00 чоловік самовільно залишив розташування вказаної військової частини без поважних причин, та був відсутній у місці служби без поважних причин до 15 червня 2016 року. Підсудний має двох дітей та працює вагарем на Глобинському переробному заводі.

Під час судового розгляду справи обвинувачений свою вину у вчиненні злочину визнав, підтвердив усі викладені вище обставини, пояснив, що був відсутній на службі через сімейні негаразди, які він вважав більш важливими для його, ніж проходження військової служби. Обвинувачений зазначив, що у содіяному кається, та просив не обирати відносно нього суворе покарання.

Але суд вирішив по-своєму: визнати підсудного винуватим у вчиненні злочину та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки. На підставі статті 75 КК України звільнити  від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку в 2 роки.

Раніше вже повідомлялось, що суд відпустив олігофрена-алкоголіка, що згвалтував жінку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв