У Миколаєві суд відпустив олігофрена-алкоголіка, що згвалтував жінку

Насильник страждає на алкоголізм та має діагноз "олігофренія в ступені легкої дебільності"
Depo.Миколаїв
20 вересня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві суд відпустив олігофрена-алкоголіка, що згвалтував жінку
У Миколаєві суд відпустив олігофрена-алкоголіка, що згвалтував жінку

Корабельний суд міста Миколаєва дав всього три роки умовно та відпустив на свободу психічно хворого чоловіка, який страждає на алкоголізм та згвалтував 36-річну жінку в тамбурі власного будинку. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на вирок суду. 

Інцидент стався ще 30 січня, але вирок було ухвалено лише нещодавно. В ході судового розгляду потерпіла померла з причин, що не пов'язані із кримінальним провадження.

Відповідно до матеріалів справи, неадекватний чоловік вдарив потерпілу по голові та згвалтував її. Насильник не працює, перебуває на обліку у лікаря-нарколога з приводу хронічного алкоголізму, неодноразово обстежувалася лікарем-психіатром з діагнозом "олігофренія в ступені легкої дебільності". Відповідно до висновку амбулаторної судово-психіатричної експертизи обвинувачений страждає та страждав психічним розладом - легкою розумовою відсталістю, синдромом залежності від алкоголю. При цьому лікарі не вважають, що йому необхідне примусове лікування.

Злочин він вчинив умисно та цілеспрямовано, але визнав свою вину, що суд визвав пом'якшуючою обставиною. Підсудного визнали винним у вчиненні даного злочину та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки. При цьому звільнив від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю один рік.

Тепер психічно хворий гвалтувник-алкоголік продовжить розхгулювати містом та муситиме "відмічатись" перед інспекцією. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв