У Миколаєві водія, що погрожував пасажирам розправою, вигнали з роботи

Водій не зупинився у місці, де його просили про зупинку та почав принижувати і лаятися на пасажирку
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві водія, що погрожував пасажирам розправою, вигнали з роботи
У Миколаєві водія, що погрожував пасажирам розправою, вигнали з роботи

У травні в Миколаєві розгорівся черговий скандал з бидло-маршрутчиком. Водій погрожував пасажирам фізичною розправою. Причиною конфлікту стало те, що водій не зупинився у місці, де його просили про зупинку та почав принижувати і лаятися на пасажирку. При цьому він керував маршруткою і розмовляв зі своєю товаришкою, через що проїхав не одну зупинку, повідомляє Depo.Миколаїв.

Йому зробили зауваження, проте пасажири зустріли нову "хвилю" лайки. Коли пасажирка попередила, що напише скаргу на водія, він зухвало відповів, що їх вже численна кількість, а він як їздив, так і буде їздити далі. Диспетчер руху автобусів не сказала, як звати водія, аргументуючи тим, що з ним не знайомі. Кермувальник, побачивши, що жінка розпитує про нього, ледь не накинувся та почав погрожувати фізичною розправою: його відтягли інші водії.

Нещодавно ця історія дійшла до свого логічного завершення - водія звільнили. Відповідне рішення ухвалили на нараді управління транспорту та перевізника, який обслуговує моршнут на якому працював неадекватний водій. 

"За результатами наради керівництвом вищезазначеного підприємства-перевізника ("Авто -Віола плюс", - ред) вжито відповідних заходів реагування до водія автобусу. На даний час керівництвом "Авто-Віола плюс" розірвано договірні відносини з вищезазначеним водієм гр. Сукосяном С.Н", - йдеться в повідомленні віце-мера Юрія степанця. 

Місцева влада вибачилась перед пасажиркою, яку принижували та погрожували у громадському транспорті. 

У Миколаєві водія, що погрожував пасажирам розправою, вигнали з роботи - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв