ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві маршрутник погрожував пасажирам фізичною розправою

Водій брудно лаявся, а коли дізнався, що на нього хочуть написати скаргу, ледь не накинувся на пасажирку
Depo.Миколаїв
11 травня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві маршрутник погрожував пасажирам фізичною розправою
У Миколаєві маршрутник погрожував пасажирам фізичною розправою

У Миколаєві черговий маршрутник нахамив пасажирам, брудно лаявся та навіть пустився у погрози. Пасажирка Катерина Делік, якій довелося почути все це, вимагає прибрати водія з маршруту. Про це вона написала у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Конфлікт стався у 43 маршрутці ще 5 травня, але через вихідні пасажирка принесла скаргу до міськради лише вчора. За її словами все почалося з того, що водій не зупинився у місці, де його просили про зупинку та почав принижувати і лаятися на пасажирку. При цьому він керував маршруткою і розмовляв зі своєю товаришкою, через що проїхав не одну зупинку.

Йому зробили зауваження, проте пасажири зустріли нову "хвилю" лайки. Коли пасажирка попередила, що напише скаргу на водія, він зухвало відповів, що їх вже численна кількість, а він як їздив, так і буде їздити далі. Диспетчер руху автобусів не сказала, як звати водія, аргументуючи тим, що з ним не знайомі. Кермувальник, побачивши, що жінка розпитує про нього, ледь не накинувся та почав погрожувати фізичною розправою: його відтягли інші водії.

"Я особисто не вважаю, що лайка в мій бік на кшталт "гнойная с*ука" чи обзивання пасажирів "*баними тварями" - це взірець гідної поведінки водія чи надання послуги перевезення в повному обсязі. Я особисто не вважаю, що маю сплатити кошти за перевезення, а натомість отримати погорозу насильством чи побиттям", - пише пасажирка.

Вона додає, що на додачу маршрутка була з дірками у стелі. З цього приводу водієві виписували догану, але, очевидно, що вона його не злякала. Пасажирка вимагає відсторонити від перевезень водія-хама.

У Миколаїві маршрутник погрожував пасажирам фізичною розправою

У Миколаїві маршрутник погрожував пасажирам фізичною розправою

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв