У Миколаєві виявили два нелегальних пункти забою тварин

У місті проводять рейди по місцям стихійної торгівлі та ринках
Depo.Миколаїв
18 серпня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві виявили два нелегальних пункти забою тварин
У Миколаєві виявили два нелегальних пункти забою тварин

У Миколаєві два пункти забою тварин працювали без документів. Це виявили під час перевірки щодо боротьби з "африканкою". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Сьогодні, 18 серпня, провели засідання протиепізотичної комісії. Начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Герасіменя розповів, які превентивні заходи у Миколаєві вже вжиті. За його словами, адміністрації районів разом з правоохоронними органами, Держпродспоживслужбою проводили рейди щодо виявлення усього поголів'я свиней.

Крім того, провели перевірку на ринках та боролися зі стихійною торгівлею. "Виявлено два пункти забою тварин, які працювали без дозвільних документів. 10 взводом аварійно-рятувального загону підготовлена спецтехніка для роботи в осередку ураження, визначено вісім місць розміщення дезбар'єрів на в'їздах в місто", - зазначив Герасименя.

Нагадаємо, що ярмарок на Колодязній у Миколаєві заборонили. Проте торговці влаштували бунт, після якого дозволили продає фруктів та овочей. Але з-під поли все ж таки торгували і свининою.

Раніше повідомлялося, що Миколаїв через "африканку" може впасти в кому: встановлюватимуть додаткові дезбар'єри.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв