У Миколаєві скандальну заправку біля гуртожитку заборонили будувати

Апеляційний суд відмовив компанії "Центр-Буд" у задоволені скарги
Depo.Миколаїв
22 серпня 2016 14:51
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві скандальну заправку біля гуртожитку заборонили будувати
У Миколаєві скандальну заправку біля гуртожитку заборонили будувати

Сьогодні, 22 серпня, колегія суддів апеляційного суду відмовила забудовнику "Миколаївський реабілітаційний Центр-Буд" будівництво заправки на пр. Героїв України, 11 (ПГС). Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі апеляційного суду.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Миколаївський реабілітаційний Центр-Буд" подав скаргу на рішення Центрального райсуду від 1 липня. Тоді за позовом Олександра Єфименка, Людмили Горбунової та Олександра Черно до Миколаївської міськради суд визнав незаконним та скасував рішення щодо будівництво заправки.

Сьогодні засідання відбулося під головуванням Тетяни Серебрякової у складі колегії судів Ніни Самчишиної та Олександра Галущенка. У відкрите судове засідання з'явилися представники сторін, третьої особи, а також багаточисельні активісти та представники ЗМІ.

Колегія суддів оголосила вступну та резолютивну частини судового рішення, в якому відмовила в задоволенні апеляційних вимог і визнала законним рішення суду першої інстанції. Після повного його виготовлення, текст буде додано в Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень.

Громадськість розійшлася задоволеною, оскільки апеляційний суд підтвердив, що АЗС біля студентського гуртожитку на проспекті Героїв України, щодо якої точаться суперечки, не будуватиметься.

Нагадаємо, минулого тижня розгорівся скандал навколо будівництва заправки біля гуртожитку НУК. Землю виділяли для будівництво реабілітаційного центру, а потім змінили її цільове призначення. Радник мера завявив, що екс-регіонал, а нині "опоблоківець" лобіював будівництво скандальної АЗС.  На місці скандального будівництва встановили намет.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв