У Миколаєві паркан біля скандальної забудови заправки почали демонтувати до рішення суду

Під час пікету з'ясувалося, що у забудовника та будівничої інспекції зовсім різні документи
Depo.Миколаїв
16 серпня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві паркан біля скандальної забудови заправки почали демонтувати до рішення суду
У Миколаєві паркан біля скандальної забудови заправки почали демонтувати до рішення суду

У Миколаєві триває з самого ранку сутичка навколо будівництва заправки на пр. Героїв України (ПГС - ред.). Забудовники почали відновлювати паркан, що завалили люди біля майданчика для будівництва АЗС, але потім пішли на поступки городянам - лише до рішення суду. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

На місце події до протестувальників приїхали депутат міськради Тетяна Суслова та Олександр Нефьодов, що працював заступником начальника управління містобудування та архітектури. За його словами, в 2013 році Державна ахітектурно-будівнича інспекція заборонила будівельні роботи на цій ділянці.

Але у забудовника на руках інший документ від тої ж ДАБІ, датований 2014 роком. За ним всі дозвільні документи в порядку. Нефьодов заявив, що особисто звернеться до інспекції, щоб перевірити наявність відповідного документа про заборону будівництва. Суслова також додала, що забудовник не має права проводити роботи, оскільки не були проведені громадські слухання.

Депутат також зазначила, що організація, яка проводить будівельні роботи, зареєстрована в Одесі. Вона не могла проводити громадські слухання в Миколаєві без відповідного дозволу сесії Миколаївської міськради. Але юрист забудовника стверджував, що у нього є протокол проведених громадських слухань.

Суслова йому апелювала, що такі громадські слухання є фарсом, адже заправка - це об'єкт підвищеної небезпеки і процедура проведення обговорень набагато складніше, ніж зазвичай. "Заява про наміри і наслідки (про проведення цих громадських слухань, - ред.) була опублікована в одній і тій же газеті в розділі "анекдоти", - заявила депутат.

Представники забудовника стверджують, що їм необхідно відновити паркан, оскільки в іншому випадку можуть отримати від ДАБІ штраф в розмірі 50 тисяч гривень. На місці події чергує біля десяти поліцейських.

Городяни ж привели на пікет і студентів гуртожитку НУК. Спочатку вони стверджували, що молодь викидає недопалки з балконів, тому заправку неможна будувати поруч. Потім самі ж студенти вийшли з плакатами з гаслами "за екологію".

У Миколаєві паркан біля скандальної забудови заправки почали демонтувати до рішення суду

Близько 17 години представники забудовника все ж таки вирішили піти на поступки людям та демонтувати огордження до рішення суду. Засідання має відбутися у понеділок, 22 серпня. Однак від людей вимагали більше не протистояти, якщо суд ухвалить рішення на користь забудовника. Наразі розпочали демонтаж.

Нагадаємо, що радник мера заявив, що причетним до лобіювання скандальної забудови є "опоблоківець" Ігор Копійка.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв