У Миколаєві розробили проект нової структури виконавчих органів міськради

ЇЇ реалізація на практиці займе близько року
Depo.Миколаїв
6 червня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві розробили проект нової структури виконавчих органів міськради
У Миколаєві розробили проект нової структури виконавчих органів міськради

У Миколаєві розробили проект нової структури виконавчих органів міськради, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат міськради від "Самопомічі" Ростислав Філевський, передає Depo.Миколаїв.

На даний момент проект вже винесений на публічне обговорення: "Підготовлено проект відповідного рішення сесії міської ради та пояснювальна записка до нього.
Сьогодні 06 червня 2016 року пропозиції щодо реформування структури внесені на розгляд міського голови. Передаємо естафету і готові підтримати новації в сесійній залі і при проходженні в постійних комісіях міської ради".

Філевський пропонує реалізувати реформу в два етапи:

1-й етап - затвердження "перехідної структури", її запровадження (термін виконання - 3 місяці з дати прийняття відповідного рішення сесією міськради).

2-й етап - затвердження "остаточної структури", її впровадження (термін виконання: розробка - протягом 12 місяців з моменту впровадження "перехідної структури", впровадження - ще 3 місяці з дати прийняття відповідного рішення сесією міськради).

Депутат не виключає можливості вносити правки до проекту нової структури і закликає колег-депутатів прийняти рішення на користь міста. 

Раніше ми вже повідомляли, що у Миколаєві пропонують скоротити штат міськвиконкому майже на 50%. Районні адміністрації можуть ліквідувати, а замість них створити сервісно-консультативні центри.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв