ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві пропонують скоротити штат міськвиконкому майже на 50%

Районні адміністрації можуть ліквідувати, а замість них створити сервісно-консультативні центри
Depo.Миколаїв
8 квітня 2016 15:07
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві пропонують скоротити штат міськвиконкому майже на 50%
У Миколаєві пропонують скоротити штат міськвиконкому майже на 50%

Вже більше чотирьох місяців працює Миколаївська міськрада нового скликання. Депутати одразу заявляли про необхідність створення нової структури виконавчих органів міськради. Тим не менш, питання затягувалося. Сьогодні, 8 квітня, депутат міськради від "Самопомочі" Ростислав Філевський зазначив, що проект нової структури, який готували два місяці, готовий. Про це він написав у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Депутат пропонує аналіз нинішнього стану з виконавчими органами. Наприклад, у штаті "назбиралося" 30 юристів, вісім "кадровиків", 41 бухгалтер, 11 завгоспів, 43
співробітника загальних відділів, 39 водіїв, чотири секретаря, один економіст, шість прибиральників, три сторожа, сім операторів ЕОМ, три різноробочих. В цілому це 196 працівників, функціонал яких може відрізнятися від посадової інструкції. У окремих "керівників" не визначені конкретні посадові обов'язки, "ланцюжок" документообігу подовжується через декілька рук та відписки, замість вирішення проблем, - такі проблеми окреслив Філевський.

Депутати пропонують усунути повторення функцій між різними структурними підрозділами виконавчих органів ради, створити п'ять департаментів-юридичних осіб, які були б головними розпорядниками бюджетних коштів, замість 16. Департамент праці та соцзахисту реорганізувати. Керівники цих п'яти департаментів мають бути заступниками мера і членами виконкому. У проекті також пропонується замість ліквідованих районних адміністрацій організувати сервісно-консультативні центри за принципом "єдиних вікон". 

"Самопоміч" вважає, що запропонована структура може змінити підходи до виконання роботи чиновниками та збільшить ефектиність роботи. Проект робоча група буде обговорювати в понеділок, 11 квітня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв