У Миколаєві пропонують облаштувати трасу здоров'я

Поки у городян збирають ідеї великого проекту, який потім представлять владі
Depo.Миколаїв
24 серпня 2016 09:15
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві пропонують облаштувати трасу здоров
У Миколаєві пропонують облаштувати трасу здоров'я

У Миколаєві пропонують створити трасу здоров'я. За задумкою авторів вона буде представляти велике кільце в Парку "Перемоги", що переходить у велотрасу уздовж річки з можливістю її продовження в строну нижнього БАМу. Про це пише ініціатор проекту Максим Бревда у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Пропонується, щоб уздовж траси облаштують прокат роликів, скутерів, велосипедів, спортбари, зони відпочинку, пляж та Алею слави міських зірок спорту тощо. Також передбачають можливість для інвесторів зробити поля для міні-футболу і волейболу. Як зазначає Бревда, проект запропонують для розгляду влади, що відшукати місцевих меценатів та інвесторів для створення траси: гроші у міста не збираються просити.

У Миколаєві пропонують облаштувати трасу здоров'я

"Досить зливати наші землі іногороднім бізнесменам або людям, які нічого не роблять. Ці проекти дадуть нові робочі місця, плюс величезний приплив грошей в місто для місцевих бізнесменів, а так само міського бюджету", - пише ініціатор проекту.

Поки ідеї траси збирають у соцмережах. Слід додати, що в петиціях на сайті міськради миколаївці вже просили створити подібну трасу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв