ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці просять створити трасу здоров'я

Жителі міста пропонують облаштувати берегову лінію, яка є найбільшою в Україні
Depo.Миколаїв
9 березня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
Миколаївці просять створити трасу здоров
Миколаївці просять створити трасу здоров'я

Довжина узбережжя у Миколаєві становить 128 км - це найдовша берегова лінія в Україні. Миколаївці пропонують використати такий простір із користю і створити у місті трасу здоров'я. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міськради, передає Depo.Миколаїв.

Автор петиції - Олексій Проворний - зазначає, що територія злиття Південного Бугу та Інгулу, де раніше розташовувалося кіммерійське місто Дикий Сад має всі необхідні ресурси, щоб бути рекреаційною зоною, територією активного відпочинку для городян і частиною екскурсійного маршруту для туристів. А поки там повно сміття - будівельного і побутового. 

"Головна особливість цього місця є його розташування, прекрасний вид, освіжаючий вологе повітря з боку річки. На подив це місце, де живуть дикі фазани, яких можна побачити прогулюючись. Створивши трасу здоров'я по береговій лінії, ми підвищимо рівень здоров'я наших велосипедистів і просто сімей, які гуляють з дітьми", - пише миколаївець.

Він додає, що маршрут можна використовувати і для пробіжок, що набирають актуальність. Зазначимо, що петицію зареєстрували сьогодні вранці, 9 березня, і вона набрала вже 126 підписів із 1000.

Миколаївці просять створити трасу здоров'я

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв