ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Миколаєві після чотирьох місяців коми померла дитина: батьки звинувачують лікаря пологового

Дитина народилася напівмертвою
Depo.Миколаїв
29 лютого 2016 14:48
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві після чотирьох місяців коми померла дитина: батьки звинувачують лікаря пологового
У Миколаєві після чотирьох місяців коми померла дитина: батьки звинувачують лікаря пологового

У реанімації дитячої обласної лікарні майже за чотири місяці після народження померла дитина, батьки якої винять лікаря пологового будинку №3, що вийшов з пологового залу "пити воду". Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Преступности.Нет".

Зазначимо, що мешканка Миколаєва Марина Нанаки подала заяву в прокуратуру на лікаря пологового будинку №3 Вадима Ястремського після того, як її онука народилася 19 листопада 2015 року напівмертвою. За словами жінки, лікар практично не займався цими пологами, а в найвідповідальніший момент взагалі вийшов з пологового залу, черз що дитина задихнулася і народилася з ішемією головного мозку.

"І ви знаєте, яка до кінця днів моїх буде картина – як акушерочка тримає половину голови, і він йде з пологового залу. У мене сталася паніка – чи то мені кинути дочку, і шукати його по коридору. Дивиться в очі мені акушерка і говорить: "Так, доктор не завадив би". Це вже було зрозуміло, що дитина ось і задихнувся у цей момент. Це тривало достатньо довго. Ну, у мене, як у будь-якої мами, істерика. Він повернувся, я запитую: "Де ви були?". Він відповідає: "Я воду ходив пити" , - розповідала мама породіллі.

Як повідомили виданню, після 4 місяців знаходження в реанімації в стані коми, дитина померла. Марині Нанаки лікарі говорили, що через це у дитини відмирають клітини головного мозку, що, мабуть, і привело до смерті. Сьогодні, 29 лютого, дитину повинні поховати.

Сам лікар Вадим Ястремський запевняє, що від породіллі він нікуди не відходив –тільки на декілька хвилин підписати вимоги на харчоблок. Чому дитина народилася напівмертвою в комі, доктор не знає, говорячи про те, що причин і припущень може бути дуже багато - аж до відсутності дихального центру, або різної патології дихального центру, який примушує зробити перший вдих.

Тим часом прокуратура Миколаївської області за заявою матері породіллі відкрила кримінальне виробництво за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв