У Миколаєві опале листя вивозитимуть на неофіційний полігон біля кладовища

Юридичного статусу територія глиняного кар'єру, куди до того ж викидають побутове сміття, не має
Depo.Миколаїв
19 вересня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві опале листя вивозитимуть на неофіційний полігон біля кладовища
У Миколаєві опале листя вивозитимуть на неофіційний полігон біля кладовища

Опале листя з Миколаєва завозитимуть на полігон біля міського кладовища - у глиняний кар'єр. Проблемою є те, що туди ж везуть побутове сміття, та полігон офіційно не оформлений. Про це йшлося під час засідання виконкому сьогодні, 19 вересня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Начальник ДСНС в Миколаївській області Максим Грицаєнко запропонував створити робочу групу, щоб вирішити проблему полігону. Територія не тільки не готова до завезення листя, а й не відповідає вимогам законодавства - юридичного статусу полігон не має. Грицаєнко також нагадав, що протягом літа там було декілька пожеж через підпали.

За словами віце-мера Валентина Гайдаржи на полігоні була огорожа, але її викрали. До того ж доступи туди необмежений: через це везуть не тільки листя, а й сміття з найближчих районів.

Мер Олександр Сєнкевич, коментуючи ситуацію, натякнув на "опоблоківців", які перекривали машинам з львівським сміттям в'їзд на полігонТПВ: він запропонував проявити ініціативу і щодо вивозу листя:

"Направити, будь ласка, запрошення на блокування звалища опалого листя, тому що там нелегально звозять побутові відходи, можливо іногороднього походження. Може з супермаркетів інших міст, може з Харкова. Якщо у них є громадянська позиція, а не політична, нехай вони організовують там постійне перебування, хай вони покажуть свою громадянську позицію і перевіряють сміття", - сказав мер.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв