Водії фур, що не розвантажились у Миколаєві, погрожують вивалити сміття у Львові

Замовники послуг не дозволяють львівським сміттєвозам повертатись назад
Depo.Миколаїв
13 вересня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Водії фур, що не розвантажились у Миколаєві, погрожують вивалити сміття у Львові
Водії фур, що не розвантажились у Миколаєві, погрожують вивалити сміття у Львові

Попри заяву мера про те, що сміття зі Львова до Миколаєва не везтимуть до рішення позачергової сесії, "сміттєвий колапс" продовжується. Замовники послуги виявились не в курсі такого рішення та не дають дозвіл на повернення завантажених сміттєвозів до Львова. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав депутат міськради від "Опозиційного блоку" Олександр Омельчук, передає Depo.Миколаїв

Депутати, що блокують в'їзд фур на сміттєзвалище, поспілкувалися з водіями, які з розумінням поставились до думки миколаївчан, але якщо ситуація не проясниться вони готові вивантажувати сміття в центрі Львову: "Погодували бутербродами львівських водіїв. До найближчого магазину далеко, та й люди не винні, перевезення - їх спосіб заробляти на життя. Водії готові їхати. Прекрасно розуміють ситуацію, що склалася. Однак "львівський замовник" добро на повернення сміття поки не дає! Є тільки один спосіб розвантажити ці фури в Миколаєві - це скасування мером свого розпорядження про прийом львівського сміття... UPD. За інформацією водіїв, замовники перестали брати слухавку ... UPD1. Якщо до кінця дня питання не вирішиться, водії обіцяють вивалити це сміття в центрі Львова!".

Повну хроніку "сміттєвого скандалу" дивіться тут: "Сміттєвий скандал у Миколаєві": Як Сєнкевич з Садовим "все повирішували" (ХРОНІКА)

Водії фур, що не розвантажились у Миколаєві, погрожують вивалити сміття у Львові - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв