У Миколаєві обіцяють "декомунізувати" маршрутки

Перевізники за власний рахунок мають змінити покажчики з вулицями у транспорті
Depo.Миколаїв
27 травня 2016 17:22
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві обіцяють "декомунізувати" маршрутки
У Миколаєві обіцяють "декомунізувати" маршрутки

У Миколаєві в рамках декомунізації змінили велику кількість назв вулиць. Але поки у місті залишилися старими покажчики на будинках та у маршрутках. Коли миколаївці зможуть їздити декомунізованими маршрутами, розповів начальник управління транспорту міськради В'ячеслав Кащенюк. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Мой город".

В коментарі виданню Кащенюк розповів, що в транспорті "таблички" змінять за 1,5-2 місяці. Три дні тому в міськраді відбулося засідання конкурсної комісії з визначення підприємств-перевізників на міських маршрутах. За словами начальника транспортного управління, об'єкти конкурсу називалися з урахуванням нових назв вулиць, тому після того як будуть готові всі документи, будуть міняти і покажчики в транспорті. Заміною табличок і їх виготовленням займатимуться перевізники.

Кащенюк також визнав, що конкурс з визначення підприємств-перевізників відбувся практично без конкуренції. Всі підприємства, які зараз працюють в місті, знову заявилися на ті ж маршрути. Варто зазначити, що всього три маршрути (в мікрорайон Матвіївка) обслуговуватиме новий перевізник - ПП "Гаджієв". Також він сподівається, що до кінця року питання з GPS-трекерами в маршрутках має вирішитися. 

"Так, конкуренції практично не було. Всі заявилися, хто працює зараз, всі ті і залишилися. З нових перевізників тільки ПП "Гаджієв", який виграв три маршрути в мікрорайон Матвіївка. Всі інші старі, з нових ніхто на конкурс навіть не виходив", - підкреслив Кащенюк.

Що стосується підвищення ціни проїзду в міському транспорті, то за словами Кащенюка, про це можна буде говорити лише тоді, коли буде йти мова про закупівлю великих комфортабельних автобусів. Незважаючи на те, що останнє підвищення тарифу на проїзд відбувалося з розрахунку 16 гривень за літр палива і коли зараз його ціна становить 20 гривень, питання все одно поки не є актуальним, сказав Кащенюк.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв