У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну

В квітні місцева влада навіть заявляла, що колишній кінотеатр "Іскра" можуть знести, щоб побудувати філармонію, але цього так і не сталося
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну
У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну

Один з легендарних миколаївських кінотеатрів "Іскра", який закрили через непотрібність та нерентабельність перетворився на руїну. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала користувачка Angel Nikolaeva, передає Depo.Миколаїв.

У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну - фото 1

Величезний кінотеатр в спальному районі міста перестав функціонувати ще в 2013 році. До цього було декілька спроб зробити у приміщенні секції з настільного тенісу та якимсь чином використати будівлю. Але стан кінотеатру залишав бажати кращого: дах, що протікає, став головною проблемою. Будівлю так-сяк привели до порядку, зробили ремонт, але далі справа не пішла, глобальних проблем це не вирішило. 

У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну - фото 2

Сьогодні кінотеатр розвалюється на очах: "Іскра"-була... Занапастити приміщення після капремонту, вбухати купу грошей, щоб кинути його через рік і довести до подібного стану... Люди - це жесть... Тепер тут розруха... За "Іскрою" ще одна кинута конструкція, не перестаю дивуватися нашими людьми: взяли і виклали доріжку з плитки, демонтувавши її попередньо зі сходинок... Слів просто немає". 

У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну - фото 3

Нагадаємо, що кінотеатр "Іскра", що був побудований у 1978 року. Своїм ім'ям він зобов'язаний назві більшовицької газети «Іскра», яка нелегально доставлялася на початку 1900 років до Миколаєва через Одесу і Херсон. З 2002 по 2004 рік в будівлі кінотеатру розташовувалася церква "Віфанія". На данний момент не працює.

У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну - фото 4

В квітні місцева влада навіть заявляла, що колишній кінотеатр "Іскра" можуть знести, щоб побудувати філармонію, але цього так і не сталося. 

У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну - фото 5

У Миколаєві легендарний кінотеатр "Іскра" перетворився на руїну - фото 6

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв