У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів

Кран, що здійснював демонтаж, вдарив гаком одного з представників фірми "МАР-1"
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів
У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів

У Миколаєві продовжують демонтаж незаконних білбордів. Сьогодні адміністрація Інгульського район продовжила демонтаж незаконних "пеліпасівських" конструкцій на кільці біля автовокзалу. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Андрій Кравцов, передає Depo.Миколаїв.

Кравцов повідомив, що сьогодні, як і завжди, на місце демонтажу прийшли "барахольщики", які довго не хотіли залишати площу. Крім того на місці з 10 ранку були присутні представники фірми "МАР-1", які переконували виносних торговців не залишати територію, на якій повинен проводиться демонтаж у зв'язку з тим, що їм, нібито дозволив торгувати сам міський голова.

У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів - фото 1

Вчора заважав демонтажу скандальний підприємець Дмитро Талпа, та вдалось обійтись без жертв. Сьогодні ж представники компанії "МАР-1" і їх друзі встали під кран, перегородивши йому подальший шлях: "Водій крана різко натиснув на гальмо, а гак, який знаходиться на передній частині автомобіля, нібито вдарив одного з представників фірми. На місці було викликано поліцію для оформлення ДТП".

У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів - фото 2

Примітно, що транспортний засіб рухатися з місця ДТП не може, а кран зупинився таким чином, що перекрив рух для трамваїв. Таким чином перекрито трамвайний рух на 1,5 години.

У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів - фото 3

На разі на місце подій прибув і сам Олексій Пеліпас: "На місці, ще до події, з'явився сам Алік Пелипас ​​(господар бордів), який повідомив про те, що його співробітники повинні привезти лист-повідомлення за підписом Сєнкевича, в якому мер говорить про те, що власник зобов'язується в триденний термін самостійно демонтувати конструкції". 

У Миколаєві кран вдарив захисника "пеліпасівських" білбордів - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв