У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів

Щоб не допустити демонтажа своїх рекламних конструкцій, офіційний господар рекламної фірми заявив, що його білборди просто крадуть
Depo.Миколаїв
30 червня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів
У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів

У Миколаєві подовжується демонтаж незаконних білбордів у Інгульському (Ленінському) районі міста. Під час звичного, на перший погляд, процесу в районі ринку "Колос" зібралось немало невдоволених демонтажем, повідомляє Depo.Миколаїв.

У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів - фото 1

Примітно, що за повідомленням Андрія Єрмолаєва зараз має відбуватись демонтаж 15 білбордів, що належать скандальному депутату міськради та підприємцю Олексію Пеліпасу. "На захист" бордів прийшла група людей на чолі з скандальним підприємцем Дмитром Талпою, що вкотре скликає пікет "будочників". 

У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів - фото 2

Щоб не допустити демонтажа своїх рекламних конструкцій, офіційний господар рекламної фірми заявив, що його білборди просто крадуть. За порушення громадського порядку поліцейські мали намір забрати його до райвідділу, але вдалось домовитись про мирне врегулювання конфлікту. 

У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів - фото 3

Талпа вимагає у поліцейських документи, що дозволяють демонтаж 15 контструкцій. Представник адміністрації Інгульського району заявив, що вони мають офіційний дозвіл на знесення щитів та навіт направляли рекламній фірмі відповідне повідомлення, але ті його чомусь не отримали. 

У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів - фото 4

Зараз на місце подій прибув скандальний адвокат Володимир Тимошин. Він заявив, що одного рішення виконкому не вистачає для демонтажу білбордів.

У Миколаєві скандальний активіст перешкоджає демонтажу "пеліпасівських" білбордів - фото 5

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв