У Миколаєві депутат облради, що звітував "Мультику", знов покинув БПП

Федір Барна, заплямувавши власну репутацію, вже вдруге написав заяву на вихід з фракції БПП
Depo.Миколаїв
29 липня 2016 12:32
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві депутат облради, що звітував "Мультику", знов покинув БПП
У Миколаєві депутат облради, що звітував "Мультику", знов покинув БПП

Вдруге, але чи в останнє. У Миколаєві депутат облрпади Федір Барна, якого "засікли" на звітуванні кримінальному авторитету "Мультику" (Михайлу Тітову) про результати голосування по Вознесенському кар'єру, знов написав заяву на вихід з фракції. Відповідний документ він опублікува на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Depo.Миколаїв.

Барна зазначає, що написав заяву, щоб забезпечити "політичну стабільність в області": "На думку деяких "політичних функціонерів" політична стабільність в області, та у тому числі в обласній раді, повністю залежить від мого перебування у складі депутатської фракції БПП. Саме я, на їх думку, порушник громадського спокою на Миколаївщині! Враховуючи ці обставини та з метою забезпечення політичної стабільності, громадського спокою в регіоні я прийняв рішення про свій вихід зі складу депутатської фракції БПП в обласній раді". 

Нагадаємо, що це вже друга заява на вихід з фракції Федора Барни. Першу заяву він опублікував ще 11 червня, але потім різко передумав та відмовився покидати БПП. Даний вчинок викликав скандал у фракції та спровокував колишньогоголову Івана Кухту піти з посади. 

У Миколаєві депутат облради, що звітував "Мультику", знов покинув БПП - фото 1

лу 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв