Депутат Миколаївської ради, який звітував "Мультику", не хоче складати мандат

Федір Барна не бачить підстав для того, щоб складати депутатські повноваження
Depo.Миколаїв
12 червня 2016 09:12
ФОТО: depo.ua
Депутат Миколаївської ради, який звітував "Мультику", не хоче складати мандат
Депутат Миколаївської ради, який звітував "Мультику", не хоче складати мандат

Депутат Миколаївської обласної ради Федір Барна не має наміру складати депутатський мандат, так як вважає, що всі звинувачення на його адресу - безпідставні. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "НікВесті", передає Depo.Миколаїв.

В п'ятницю, під час засідання сесії облради Федір Барна заявив про шантаж з боку журналіста, який сфотографував його особисту переписку з кримінальним авторитетом "Мультиком".

Він сказав, що не збирається позбавлятися депутатського мандата, так як, за його словами, нічого не зробив, що порочить честь і гідність депутата. Проте, варто відзначить, що заяву на вихід з фракції Барна все ж написав.

"Я заявляю про намір написати в понеділок заяву в міліцію про шантаж з боку кореспондента "Преступности.НЕТ", зараз я пишу заяву про вихід з фракції, я вже в чаті написав про це, що виходжу через необгрунтовані звинувачення на мою адресу. Ніяких "договорняків" не влаштовував, як і всі інші депутати. Тому моє особисте приватне листування охороняється законами і Конституцією України", - сказав депутат.

Втім, за його словами, він не бачив і підстав на те, щоб виходити з фракції, але після звинувачень на його адресу від голови фракції Івана Кухти і глави партії БПП Юрія Бірюкова він написав заяву. Крім того, Барна пообіцяв у понеділок, 13 червня, подати в суд на журналіста, який зафіксував його особисту переписку в Viber і вимагав гроші.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв