У Миколаєві через "сміттєвий подарунок" мера хочуть скликати позачергову сесію

"Опоблоківці" вважають, що Сєнкевич не мав права одноосібно приймати рішення про вивантаження львівського сміття
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві через "сміттєвий подарунок" мера хочуть скликати позачергову сесію
У Миколаєві через "сміттєвий подарунок" мера хочуть скликати позачергову сесію

Сьогодні відбулося засідання фракції Опозиційний блок в Миколаївській міській раді, на якому було прийнято одноголосне рішення ініціювати скликання позачергової сесії міської ради, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі "опоблоківців".

На думку фракції, мер Миколаєва Олександр Сенкевич перевищив свої повноваження, коли потай видав розпорядження № 233 р "Про поховання ТПВ на Миколаївському міському полігоні": "На нашу думку, це рішення прийнято виключно на потребу партійним інтересам партії "Самопоміч", яку очолює мер Львова Андрій Садовий і членом якої є мер Миколаєва. Це рішення шкодить інтересам нашого міста. У Миколаєві немає сміттєпереробного заводу. У Миколаєві є своя проблема з відсутністю місця для поховання сміття. Везти сміття через всю країну, та ще й таємно, заховавши його в криті зерновози, - це зрада своїх городян. Це обман, який мер міста хотів приховати від людей! Це питання не було розглянуто жодного на виконкомі, ні в депутатських комісіях, ні на сесії, ні на громадських слуханнях - все зроблено таємно!".

Депутати Опозиційного блоку вважають, що наші городяни не заслуговують на такий "сміттєвий подарунок" до Дня міста.

Ми вважаємо, що ситуація має бути розглянута на позачерговій сесії міської ради. Тому що рішення, які впливають на життя міста, повинні прийматися всією громадою, а не одним чиновником. Необхідно скасувати незаконне розпорядження мера.

Ми закликаємо всіх депутатів, незалежно від політичної приналежності, об'єднатися навколо інтересів нашого міста і підтримати ініціативу скликання позачергової сесії.
Миколаївці мають право висловити свою думку і настояти на прийнятті того рішення, яке вигідно для нашого міста, а не для чужої партії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв