По-братськи: мер Миколаєва від "Самопомічі" допоміг Садовому позбутись сміття

Миколаїв прийматиме львівське сміття, від якого відмовились всі міста
Depo.Миколаїв
12 вересня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua
По-братськи: мер Миколаєва від "Самопомічі" допоміг Садовому позбутись сміття
По-братськи: мер Миколаєва від "Самопомічі" допоміг Садовому позбутись сміття

У Миколаїв дійсно звозитимуть сміття зі Львова. Дану інформацію офіційно підтвердив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, передає Depo.Миколаїв.

На своїй сторінці у Фейсбуці Сєнкевич повідомив, что це тимчасові заходи. Відходи прийматимуть за тарифами, затвердженими міськрадою: "Миколаївський міський полігон буде тимчасово приймати ТПВ з м. Львова. 10 вересня 2016 року я підписав розпорядження «Про захоронення ТПВ на Миколаївському міському полігоні», згідно з яким КП "Миколаївкомунтранс" доручено тимчасово приймати ТПВ, що надходять з м. Львова, на Миколаївський міський полігон для подальшого захоронення за тарифами, встановленими пп. 2.1 п. 2 рішення виконкому міської ради від 27.03.2015 № 184 "Про коригування тарифів на послуги із захоронення, перевезення та вивезення ТПВ для споживачів м. Миколаєва".

До Сєнкевича, який балатувався в мери від партії "Самопоміч", звернувся нинішній мер Львова Андрій Садовий, який і очолює цю партію: "До мене звернувся Львівський міський голова Андрій Садовий з проханням про тимчасове розміщення твердих побутових відходів на полігоні ТПВ м. Миколаєва, я підписав відповідне розпорядження. Поясню чому: на сьогоднішній день до кінця не вирішена ситуація з Грибовицьким звалищем. Я вважаю, це правильно, що міста України допомагають Львову з утилізацією твердих побутових відходів. Ми повинні бути однією нацією, єдиною країною в своїх щоденних справах, а не тільки в деклараціях, обмежуючись написом "Україна єдина" в куточку екрана телевізора". 

Мер Миколаєва закликає не робити з цієї новини шоу: "Не варто робити з цього шоу. Потрібно підставляти плече кожному українцеві, якому необхідна допомога. Ми повинні керуватися принципами братерства, а не політичними заявами. Хочу підкреслити, що це тимчасовий захід. Збільшення кількості сміття на полігоні ніяк не впливе на екологічну ситуацію в місті. Якщо, не дай Бог, таке горе трапиться у нас, ми повинні знати, що у нас є друзі, які протягнуть руку допомоги нам. Давайте будемо патріотами не на словах, а на ділі".

По-братськи: мер Миколаєва від "Самопомічі" допоміг Садовому позбутись сміття - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв