У мерії Миколаєва обіцяють прибрати 100% незаконних "будок"

МАФи, які знову встановили після демонтажу, теж ліквідуватимуть
Depo.Миколаїв
23 травня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua
У мерії Миколаєва обіцяють прибрати 100% незаконних "будок"
У мерії Миколаєва обіцяють прибрати 100% незаконних "будок"

У Миколаєві демонтаж незаконних МАФів буде продовжений. Про це сьогодні, 23 травня, розповів віце-мер Юрій Степанець на апаратній нараді, яку провів міський голова Олександр Сєнкевич, повідомляє Depo.Миколаїв.

У прес-службі міськради зазначають, що обов'язково знесуть усі незаконні об'єкти, які не працюють. "100 відсотків зносимо усі незаконні об'єкти, які стоять на перехрестях і на пішохідних переходах. І обов'язково демонтуємо ті об'єкти, які знову встановили вже після демонтажу. Там, де працюють люди, якщо ці об'єкти не заважають пішоходам, водіям, можна почекати до того часу, поки ми не розробимо нову комплексну схему розміщення тимчасових споруд", - сказав Юрій Степанець і розповів, що наразі йде розробка нового положення про порядок демонтажу незаконно встановлених пересувних тимчасових споруд. Вона підходить до кінця.

Керівник адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов розповів про те, чи порушується законодавство при демонтажі незаконних МАФів: "У лютому ми зносили незаконні "подзвонишки". До Генеральної прокуратури надійшов запит. Вони відповіли: "Не можна знести незаконно те, що незаконно стоїть".

Міський голова Олександр Сєнкевич підкреслив, що незаконні об'єкти повинні бути демонтовані, як того вимагає законодавство. Мер надав доручення прискорити роботу з розробки нового положення про порядок демонтажу незаконно встановлених пересувних тимчасових споруд.

Нагадаємо, що сьогодні під міськрадою пікетували противники будок.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв