Миколаївці пікетували мерію проти незаконних будок

Противники "подзвонишок" та інших незаконних МАФів влаштували мітинг у відповідть їхнім захисникам
Depo.Миколаїв
23 травня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївці пікетували мерію проти незаконних будок
Миколаївці пікетували мерію проти незаконних будок

Сьогодні, 23 транвя, під мерією Миколаєва пікетували близько півсотні противників засилля "подзвонишок"на вулицях міста. Це представники різних політичних сил, громадських організацій, підприємці, прості городяни. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на "Николаевские новости".

Пікетувальники тримали плакати з написами "Миколаїв не будкоград!", "Ні незаконним бордам". З ними поспілкувався віце-мер Юрій Степанець. Він підкреслив, що більшість людей, які працюють в таких кіосках, не оформлені на роботу належним чином і отримують зарплату в конвертах.

Миколаївці пікетували мерію проти незаконних будок

Крім того, зазначив заступник міського голови, працювати цим людям доводиться просто в нелюдських умовах, особливо взимку. "Таких кіосків в Миколаєві бути не повинно", - сказав Степанець. За його словами, до кінця нинішнього року з вулиць міста буде демонтовано 80 відсотків малих архітектурних форм. Звичайно ж, відбуватиметься все це буде в суворій відповідності з буквою закону. Гроші на демонтаж у районних адміністрацій є, запевнив Юрій Степанець.

Нагадаємо, що на минулому тижні мерію пікетували близько півсотні миколаївських підприємців, які торгують в "подзвонишках" та інших будках. Вони висловлювали невдоволення тим, що міська влада почала демонтувати їхні кіоски з перехресть пожвавлених магістралей. А потім взагалі вимагали накласти мораторій на демонтаж.

Фото: Андрій Єрмолаєв.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв